Последние новости
В Анкориджі відбулося чування при свічках на підтримку України

Аляска молитовно підтримує українців, а також збирають пожертви для постраждалих у війні. Крім того, в штаті готуються полегшити перевезення та прийняття українців в США, надаватимуть підтримку та допомогу в інтеграції після прибуття біженців з України на Аляску.

До слова, на Алясці осіли вже понад 100 біженців з Авганістану. Про програму переселення за якою будуть приймати біженців з України можна почитати ТУТ.

31 березня 2022 року в Анкориджі Католицькі соціальні служби та організація «Новий шанс» New Chance Inc — Ukraine Relief Program влаштували чування при свічках.

У четвер увечері на вулиці Делейні-Парк-Стріп відбулося чування при свічках, люди зібралися на спільну молитву, щоб допомогти висвітлити публічно та вкотре нагадати про те, що зараз відбувається в Україні.

Чування влаштували Католицькі соціальні служби та програма допомоги Україні від організації «Новий шанс». Організація «Новий шанс» в Анкориджі розпочала програму, щоб допомогти зібрати гроші для церков на Заході України, які служать притулком для тих, хто вимушено був переселений зі Сходу України.

«Коли вторгнення сталося в Україні, ми відразу ж зв’язалися з нашими друзями, церквами-партнерами, з якими ми співпрацюємо протягом багатьох років», – говорить представник з Ukraine Relief Program. «Ми запитали, як ми можемо допомогти? Ми хотіли знати, що ми конкретно можемо зробити».

Організація «Новий шанс» має багато українських парафіян та пов’язана з церквами Західної України.

Чування в четвер стало нагодою підтримати Україну, а також підвищити обізнаність про мільйони людей, які вимушено переміщуються по всьому світу.

«У всьому світі є величезна кількість переміщених осіб», — говорить генеральний директор Католицької соціальної служби Робін Демпсі. «У 2020 році 80 мільйонів людей покинули свої країни через проблему переслідувань і війни. Ми хотіли ще раз пролити світло на цю трагедію».

До слова New Chance Inc — Ukraine Relief Program має відкриту програму переселення і заявляють, що готові незабаром прийняти біженців з України на Алясці.

Світлина: Facebook, New Chance Inc — Ukraine Relief Program

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “В Анкориджі відбулося чування при свічках на підтримку України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *