США вирішили ввести обов’язковий тест на COVID-19 для тих, хто прибуває з Китаю

За рішенням влади США з 5 січня пасажири з Китаю мають продемонструвати негативний тест на коронавірус.

Про це пише FT з посиланням на Центри контролю та профілактики захворювань США (CDC).

З 5 січня пасажирам, які сідають на рейси до США з Китаю, Гонконгу та Макао, буде потрібно пред’явити негативний тест на коронавірус або надати підтвердження того, що вони одужали від попередньої інфекції.

Вимоги також поширюються на пасажирів, які прибувають до США через третю країну, і тих, хто здійснює пересадки в інші пункти призначення через США. «Ці заходи покликані уповільнити поширення вірусу в США після сплеску в Китаї та здійснюються через відсутність адекватних і прозорих епідеміологічних даних, що надходять з Пекіна», — йдеться у заяві CDC.

За даними видання Politico, дана міра передбачена для всіх, хто прибуває у віці від двох років. Перед вильотом пасажири повинні будуть надати негативний результат тесту, який був зданий не раніше ніж за дві доби до вильоту.

Зазначається, що вимога вводиться у відповідь на зняття китайською владою заборони на поїздки, попри зростання захворюваності у країні. За даними Reuters, деякі лікарні та похоронні бюро в Китаї переповнені, оскільки вірус практично безконтрольно поширюється по країні з населенням 1,4 млрд осіб.

Напередодні в Японії заявили, що вимагатимуть негативного тесту на COVID-19 у туристів з Китаю. Малайзія ввела додаткові заходи для відстеження та спостереження за інфікованими. Також обмеження для пасажирів із Китаю вводить Італія. Як повідомляє видання, міністр охорони здоров’я Італії Ораціо Шиллачі заявив, що це «необхідно для забезпечення епіднагляду та виявлення можливих варіантів вірусу для захисту населення Італії».

26 грудня Китай заявив, що з 8 січня гості країни не будуть перебувати в карантині після прибуття. Скасування карантину для туристів розпочнеться вперше з початку пандемії.

Вчора повідомлялося, що пасажиропотік аеропортів Китаю внаслідок відкриття кордонів може досягти у 2023 році 70% від рівня 2019 року. Дані китайських платформ бронювання турів також свідчать про сплеск інтересу до міжнародних рейсів після того, як Китай оголосив про скасування з 8 січня тестів на COVID-19 та карантину для туристів, зберігши лише вимогу негативного тесту на коронавірус при виїзді з країни.

Влада Китаю дотримувалась політики «нульової терпимості» до COVID-19 з 2020 року, застосовуючи локдауни та обов’язковий карантин для тих, хто контактував із хворими. У грудні 2022 року після протестів у великих містах і виробничих центрах влада Китаю послабила обмеження, що викликало стрибок захворюваності та смертей.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “США вирішили ввести обов’язковий тест на COVID-19 для тих, хто прибуває з Китаю

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *