Последние новости
Страшна смерть мігрантів у Техасі

Офіцери поліції міста Сан-Антоніо (штат Техас, США) виявили 46 тіл у причепі вантажного автомобіля, ще 16 людей із цієї машини госпіталізовано, у тому числі 4 дітей. Як повідомляється, у вантажівці не було встановлено кондиціонера, люди знаходилися там без води. Причиною смерті став тепловий удар. Цього дня температура повітря у міста досягала майже сорокаградусної позначки за шкалою Цельсія.

Вантажівка знаходилася в одному з міських кварталів, неподалік залізничних колій. У ЗМІ з’явилися повідомлення, що загиблими, швидше за все, були мігранти з Мексики: висновок зроблений на підставі інформації, що до місця трагедії виїхали дипломати саме цієї країни.

Губернатор Техасу Грег Аббот звинуватив у смерті людей президента США, який проводить політику «відкритих кордонів».

Експерти називають цю трагедію однією з найстрашніших в історії нелегального перекидання людей у ​​США. Розслідуванням інциденту займається Департамент внутрішньої безпеки. За даними Національної метеорологічної служби, високі температури в районі Сан-Антоніо досягли позначки в 40 градусів у понеділок, внаслідок чого температура всередині перевантаженої вантажівки з причепом перевищувала тризначні цифри.

Смерть — постійний страх для мігрантів, які пробираються до США через Техас

На жаль, це не перший випадок, коли Техас має справу з трагедіями, пов’язаними з незаконними смертями при транспортуванні мігрантів за останні роки. П’ять років тому в Сан-Антоніо виявили вантажівку із тілами десяти мігрантів. Водія машини згодом засудили до довічного ув’язнення за участь у незаконному перевезенні мігрантів.

У 2021 році загинуло щонайменше 650 мігрантів, які перетинали кордон США та Мексики, що є найбільшим показником, який коли-небудь зафіксувала Міжнародна організація з міграції, яка входить до складу ООН, яка почала відстежувати дані у 2014 році.



Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Страшна смерть мігрантів у Техасі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *