У США українським пенсіонерам почнуть платити державну пенсію

Українським пенсіонерам, які в’їхали до США після 24 лютого 2022 року, почнуть платити державну пенсію Supplemental Security Income (SSI). Обсяг пенсії відрізняється в залежності від штату. Федеральний мінімум пенсійної виплати у 2023 році становить $914 на місяць на особу або $1,371 на місяць на подружню пару.

Про це пишуть російськомовні ЗМІ в Америці. Також про це йдеться на державному сайті соціального захисту (Social Security).

В офісах соцзахисту тепер почнуть приймати заяви, котрі зможуть подати люди, які заїхали до США через Мексику чи по програмі Uniting for Ukraine.

У США українським пенсіонерам почнуть платити державну пенсію

SSI – це державна пенсія, яка належить малозабезпеченим людям від 65 років та інвалідам. Обсяг пенсії відрізняється від штату до штату. Деякі сплачують свої надбавки до федерального мінімуму.

Вище середнього розміру пенсійні виплати отримують вчителі, пожежники, а також військовослужбовці та поліціянти. Останні мають право вийти на пенсію раніше 65 років.

Пенсія військових складає 50% від окладу. У разі служби понад 20 років за кожний наступний рік на рахунок пенсії йдуть додаткові надбавки (2,5% на рік). Якщо стаж — 40 років, то сума пенсії дорівнюватиме повній сумі окладу.

Для того, щоб подати заяву, потрібно звернутися до найближчого офісу Social Security Administration:

зі своїм паспортом;

формою I-94; номером Social Security (якщо є);

даними про дохід і заощадження (якщо є);

даними про житлову ситуацію (договір оренди або інформація про рідних, у кого мешкає заявник).

Якщо заявник претендує на пенсію по інвалідності, йому також потрібно надати інформацію про діагноз, лікування та контакти лікарів.

Докладніше з переліком необхідних документів можна ознайомитись за посиланням.
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “У США українським пенсіонерам почнуть платити державну пенсію

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *