До Аляски приїхали перші  біженці з України

Близько 50 українських біженців прибули на Аляску за допомогою благодійної організації, яка оплатила квитки на літак.

Про це пише інформаційне видання Аляски.

Уже майже три місяці Програма допомоги Україні працює над тим, щоб перевезти українців, які постраждали від війни на Аляску.

Вебсайт Ukraine Relief Program допомагає українцям знайти роботу та житло по всій території США. Представник з Ukraine Relief Program стверджує, що десятки роботодавців з США пообіцяли наймати українців, коли вони прийдуть працевлаштовуватися.

«Ми чекали цього моменту з самого початку. Підготовка тривала майже 3 місяці. Ми дуже раді, що це нарешті сталося й українці прибувають до Аляски», – говорить Зорі Опанасевич, директор Програми допомоги Україні.

На прибуття українців волонтери виділили 150 000 доларів, організували все, завдяк чому перша невелика група українців приземлилася в Анкориджі, біженці сподіваються, що Аляска стане для них новим домом.

З моменту вторгнення військ РФ на територію України Аляска молитовно та фінансово підтримує українців. Крім того, у штаті організацій проводять перевезення та розміщення українців у США, надають підтримку та допомогу в інтеграції після прибуття біженців з України на територію Аляски.

Щоб попросити допомоги та підтримки в еміграції до Аляски, слід звернутися до волонтерів, для цього достатньо зв’язатися з їхньою сторінкою в соціальній мережі Фейсбук.

В North Star Bakery Alaska спекли традиційний український хліб, щоб привітати українські родини, які приїхали в Аляску. Джерело: https://www.facebook.com/UkraineReliefProgram/posts/112533301406181


Світлина: Facebook, New Chance Inc — Програма допомоги Україні

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *