В Україну прибула перша леді США Джилл Байден (+Відео)

8 травня до України прибула дружина американського президента Джо Байдена Джилл Байден.

Про це повідомляється на офіційній Телеграм-сторінці Закарпатської обласної ради.

«В Ужгороді з робочим візитом перебувають перша леді США Джилл Байден та дружина президента України Володимира Зеленського Олена Зеленська», – йдеться у публікації.

Вони відвідали школу, де розселили внутрішньопереміщених осіб з областей України, де продовжуються бойові дії.

Зі зрозумілих причин – візит до Ужгорода не анонсувався та тримався у максимальній таємниці та був закритий для ЗМІ. На зустрічі була лише пресслужба Білого дому. Наразі повідомляється, що Джилл Байден вже покинула територію України.

Момент зустрічі перших леді Джилл Байден та Олени Зеленської виклав у своєму Twitter прессекретар першої леді США.

Візит Джилл Байден до Східної Європи був анонсований раніше. Поїздка також передбачала зупинки у словацьких містах Братислава, Кошице та Вишні Німецьку.

Перша леді США вже зустрілася у Бухаресті з українськими біженцями, де поспілкувалася з українськими та румунськими педагогами, українськими матерями та дітьми.

Світлина: скриншот з відео

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “В Україну прибула перша леді США Джилл Байден (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *