Джен Псакі звільнилася: у Білому домі з’явиться новий прессекретар

Чинний прессекретар Білого дому Джен Псакі залишить свою посаду 13 травня. На зміну їй прийде Карін Жан-П’єр, яка раніше була першим заступником Псакі.

Про це йдеться на сайті адміністрації Джо Байдена.

«З гордістю повідомляємо, що Карін Жан-П’єр стане наступним прессекретарем Білого дому. Карін не тільки володіє неабияким досвідом, талантом та сумлінністю, необхідними для цієї складної роботи, але й продовжить лідирувати у поширенні інформації про роботу адміністрації Байдена – Харріс від імені всього американського народу. Знали та поважали Карін довгий час, вона буде сильним голосом адміністрації», — процитувала пресслужба Білого дому американського президента.

Також лідер Білого дому подякував Джен Псакі за виконану роботу на посаді спікера та зазначив, що вона «прямо та правдиво» спілкувалася з американцями. Крім цього, Джо Байден побажав поки що чинному прессекретареві Білого дому успіхів у кар’єрному просуванні.

У відповідь Псакі також подякувала президенту США за довіру, яку він виявив у момент призначення її на посаду спікера. Чинний прессекретар Білого дому назвала свою наступницю Карін Жан-П’єр чудовою жінкою.

«Вона стане першою темношкірою жінкою і першим відкритим представником ЛГБТК, що обіймає посаду прессекретаря Білого дому. Вона має багаторічний досвід роботи, починаючи з роботи в уряді та політиці в Нью-Йорку і закінчуючи роками, коли вона працювала як адвокат і радник Джо Байдена під час його віцепрезидентства. Вона енергійна, розумна і має моральний стрижень, який робить її не лише чудовою колегою, а й чудовою мамою та людиною. Крім того, у неї чудове почуття гумору», — так схарактеризувала свою наступницю Джен Псакі.

Підсумовуючи сказане, чинний спікер Білого дому заявила, що з нетерпінням чекатиме на момент, коли Карін Жан-П’єр проявить себе на новій посаді.

За неофіційними даними, Псакі, яка пропрацювала прессекретарем американського президента близько півтора року, перейде на роботу на телеканал MSNBC, де вестиме своє шоу.

До речі, Карін Жан-П’єр у минулому також працювала у телекомпанії MSNBC. Крім цього, вона була викладачем у галузі міжнародних та громадських відносин у Колумбійському університеті.

У ході президентської кампанії 2020 року Карін Жан-П’єр працювала керівником апарату кандидата у віцепрезиденти від Демократичної партії Камали Харріс, а у 2021 році була призначена на посаду першого заступника прессекретаря Білого дому.

Що ще відомо про нового прессекретаря?

У віці 5 років Карін Жан-П’єр оселилася в новому домі у Квінс-Віллідж, Нью-Йорк. Разом зі своєю сім’єю переїхала з Гаїті. Мати Карін все життя працювала як помічниця по дому, а батько їздить на таксі. Зараз, 43- річна Жан-П’єр проживає зі своєю партнеркою Сюзанною Мальво, кореспондентом CNN, та їх 6-річною дочкою Солей у Вашингтоні, округ Колумбія.

Жінка працювала на посаді старшого радника у виборчій кампанії Байдена на пост президента США. Жан-П’єр вільно володіє трьома мовами: французькою, англійською та гаїтянською Kreyol. Її кар’єра стрімко пішла вверх в Білому домі за каденції Барака Обами, Карін також працювала політичним аналітиком MSNBC, національним прессекретарям та старшим радником MoveOn.org, а також особистим радником віцепрезидента Камали Харріс.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Джен Псакі звільнилася: у Білому домі з’явиться новий прессекретар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *