Війна до 2025 року? У США планують на 500% збільшити обсяги виробництва боєприпасів для України

Міністр Армії (сухопутних військ) США Крістін Вормут заявила у четвер, що США мають намір нарощувати виробництво боєприпасів для передачі Україні.

Про це вона сказала на зустрічі з вашингтонською Групою військових оглядачів, — повідомляє Defense daily.

Планується, що до 2025 року щомісяця випускатиметься 70 000 артилерійських снарядів калібру 155 мм. Зокрема, виробничі потужності розширюються на заводі зброї в місті Скрантон, де випускаються гільзи для зазначених снарядів.

Як заявила Вормут, якщо заявлену планку вдасться досягти, кількість випуску снарядів калібру 155 мм збільшиться на 500%. Раніше вона наголошувала, що для постачання в Україну Пентагон планує до 2025 року виробляти по 40 000 даних снарядів щомісяця. Крім цього, американська сторона думає, як збільшити обсяги випуску протитанкових ракетних комплексів Javelin, а також інших видів ракет.

В Україну Abrams прибудуть аж за рік

Армії США може знадобитися понад рік, щоб поставити танки M1 Abrams в Україну, а плани щодо термінів і як саме вони надійдуть до країни ще розробляються», — про це також заявила міністр армії Крістін Вормут.

– Ми шукаємо найшвидший спосіб доставити танки українцям. Це не є питання тижнів, я скажу це. Жоден з цих варіантів не стосується тижнів або двох місяців. Це більш тривалий термін. Але я думаю, що є варіанти – менш як двох років, менш як півтора року. Але знову ж таки ми маємо розглянути плюси та мінуси кожного з них», — сказала Вормут під час заходу Defense Writers Group.

Крім того, вона зазначила, що «до кінця року ще належить визначити, чи зможуть туди дістатися танки».

Вормут зазначила, що серед варіантів, представлених міністру оборони США Ллойду Остіну, є будівництво танків «з нуля». Однак, як правило, армія модернізує наявні варіанти танків замість того, щоб будувати їх з нуля.

Вона також сказала, що вони розглядають варіанти, які включатимуть «країни, яким ми раніше продавали танки», які «ймовірно, можуть доставити танки українцям швидше, але порушать відносини з важливими союзниками», — цитують слова міністра CNN.Світлина: Pixabay

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Війна до 2025 року? У США планують на 500% збільшити обсяги виробництва боєприпасів для України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *