Армія США почала повертати солдатів, вигнаних за відмову від вакцинації

Хоча Міноборони все ще закликає всіх вакцинуватися проти коронавірусу, ставлення до невакцинованих пом’якшало на тлі недобору особового складу.

Солдатам, які відмовилися вакцинуватися від COVID-19 і були звільнені, армія США надіслала інструкції про повернення до складу загонів. Про це 21 листопада пише портал Business Insider.

Приблизно 1 900 звільнених солдатів отримали листи, розіслані спеціально в рамках процесу скасування обов’язкового вакцинування від COVID-19.

Згідно зі службовою запискою Міноборони від січня 2023 року, правила, які вимагали вакцинації від COVID-19, запроваджені в серпні та листопаді 2021 року, було скасовано. При цьому департамент надалі активно заохочуватиме вакцинацію для всіх військовослужбовців.

Згідно з поширеним листом, такі солдати можуть вимагати виправлень у своєму військовому квитку, а тим, хто бажає повернутися до армії, пропонується зв’язатися з вербувальником. Це стає особливо актуальним у світлі кризи вербування, з яким стикається зараз армія США.

За даними Army Times, 2022 року армія не змогла заповнити близько 15 000 вакансій, що становить приблизно 25% від загальної кількості. Міністр армії США Крістін Вормут зазначила, що відсоток молодих американців, достатньо фізично та розумово підготовлених для вступу до армії, з кожним роком скорочується.

Нині цей показник становить близько 23% від кількості молодих людей віком від 18 до 24 років.Контекст

Станом на 29 грудня 2021 року 169 морських піхотинців було звільнено за відмову вакцинуватися. Напередодні 28 листопада набув чинності наказ Міністерства оборони для всіх військовослужбовців термінової служби в корпусі морської піхоти США про обов’язкову вакцинацію. Близько 4 тисяч солдатів і офіцерів не виконали наказу про обов’язкову вакцинацію до 15 грудня. Вони отримали письмові догани та були повідомлені про подальші заходи тиску, читай — звільнення.

Зазначається, що повну вакцинацію пройшли 461 209 військових. Це близько 96% загальної чисельності сухопутних військ. При цьому 7 250 солдатів і офіцерів встигли зробити перше щеплення, а 3 864 військовослужбовці відмовилися вакинуватися.Читати також:

ISW: війна в Україні не завершиться у 2023 році

Війна до 2025 року? У США планують на 500% збільшити обсяги виробництва боєприпасів для України

У Польщі почав діяти перший постійний гарнізон американської армії

У листопаді Америка щорічно вшановує ветеранів
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Армія США почала повертати солдатів, вигнаних за відмову від вакцинації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *