Болдуїну офіційно висунуто звинувачення у ненавмисному вбивстві українки

Американського актора офіційно звинуватили у вбивстві оператора Галини Хатчинс і йому загрожує до 5-ти років в’язниці.

Звинувачення у ненавмисному вбивстві також офіційно висунули зброярці фільму Ханне Гутьєррес Рід, яка стежила за зброєю на знімальному майданчику «Іржі», — повідомляє Page Six.

«Сьогодні ми зробили ще один важливий крок у забезпеченні правосуддя для Галини Хатчинс. У Нью-Мексико ніхто не стоїть вище за закон, і справедливість переможе», — сказала окружний прокурор Санта-Фе Кармак-Олтвіс. Наголошується, що тепер актору може загрожувати до п’яти років ув’язнення.

Раніше повідомлялося, що у жовтні 2021 року актор випадково застрелив оператора і поранив режисера з бутафорської зброї, в якій опинився один бойовий патрон.

Галина була смертельно поранена, куля влучила їй у груди. Їй було 42 роки.

Режисер західного фільму Джоел Соуза також був поранений, але окружний прокурор раніше заявляв, що жодних звинувачень у зв’язку з його ранами не буде пред’явлено. Сам актор Болдуїн заявив, що не натискав на спусковий гачок пістолета, з якого було вбито оператора. Постріл, за його словами, стався спонтанно.

Правоохоронні органи США ведуть розслідування інциденту, зараз триває суд.

Зазначимо, що у березні 2022 року Болдуїн подав позов на продюсерів фільму. Крім того, родина Хатчинс подавала до суду на актора та студію Rust Movie Productions, LLC. У рамках угоди обговорювалося, що справу буде припинено. Зазначається, що також родина змогла домовитися зі студією та зйомки стрічки «Іржа» поновляться у 2023 році. У рамках мирової угоди Метью Хатчинс отримає посаду одного з виконавчих продюсерів фільму.

Світлина: Instagram/alecbaldwininsta/halynahutchins

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *