Последние новости
Лісові пожежі у штаті Вашингтон не вщухають: якість повітря критично низька

Лісова пожежа в американському штаті Вашингтон зруйнувала сотні будівель. Вогонь спалахнув 19 серпня. Пожежу досі не вдалося локалізувати. Якість повітря в західному Вашингтоні залишається однією з найгірших у світі.

У штаті Вашингтон вирують три великі лісові пожежі. Тисячі людей змушені евакуюватись. На допомогу пожежникам прийшли вертольоти, проте жодне з вогнищ не вдалося локалізувати. Сезон пожеж на заході країни у розпалі. Влада закликає готуватися до подальших складнощів», — повідомляє ABC News.

Офіційні особи заявили: погода заважає пожежникам взяти під контроль полум’я. Вже спалена територія розміром понад 30 000 тисяч гектарів. Повідомляється про одного загиблого. З небезпечної зони евакуювали тисячі людей.

Оголошено надзвичайний стан у штаті Вашингтон, де горять три великі лісові пожежі. Підтверджено загибель однієї людини, понад 200 споруд пошкоджено чи зруйновано, тисячі людей евакуйовано, — говорить кореспондент АВС Морган Норвуд.

У місті Медікал-Лейк, штат Вашингтон, де проживає близько 4800 людей, було видано евакуацію третього рівня, яку також називають наказом «Іди вже». Частини Медікал Лейк також були знеструмлені в суботу, — повідомили в ЗМІ.

Інша пожежа, відома як Oregon Road Fire біля Елка, штат Вашингтон, спалила 3000 акрів і знищила 30 будівель до суботнього ранку. У відомстві повідомили, що під загрозою опинилися ще понад 100 будинків. Людям також було наказано евакуюватись із сусідніх Чотирьох озер і Чейні, включаючи співробітників і студентів Університету Східного Вашингтона.

На місці працюють пожежники із численних частин. Група гелікоптерів бореться з вогнем зверху, тоді як фермери відчайдушно риють власні протипожежні рови в міру наближення полум’я.

Густа стіна диму змусила закрити трасу I-90 на 20 миль. Станом на зараз вогонь охопив понад 34 000 акрів, в тому числі на орегонській дорозі – 3000, а в провінції Вайнона – 5000 акрів.

ДЖОН НОУЛС, шериф, округ Спокан: «Руйнування у деяких із цих районів… Я за все своє життя не бачив нічого подібного».


Сезон пожеж також у розпалі на заході країни. За одну ніч у Каліфорнії розгорілося справжнє пекло й охопило понад 5000 акрів в окрузі Санта-Барбара.

Тим часом на півночі з іншого боку кордону Канада все ще намагається оговтатися від найстрашнішого сезону пожеж в історії, поки горять понад тисячу лісових пожеж, що вийшли з-під контролю. У п’ятницю майже 20 тисяч жителів міста Єллоунайф були змушені евакуюватися.

МОРГАН НОРВУД, кореспондент АВС: «Це був дуже складний сезон пожеж у Канаді. Тільки цього року пожежа охопила понад 34 мільйони акрів. Щоб уявити це в перспективі, це більше штату Нью-Йорк. Влада попереджає, що попереду ще багато складних днів». Дата виходу в ефір 20 серпня 2023 року.

«Дим від канадських пожеж знову спровокував забруднення повітря над територією США», — передає WION.

На північному заході Канади зафіксовано понад 230 пожеж, які негативно впливають на якість повітря в Сполучених Штатах Америки. Лісові пожежі в Єллоунайфі, розташованому на північ від Альберти, охопили приблизно 165 тисяч гектарів, поступово наближаючись до північно-західних територій та головного шосе.

Щоб стримати настання лісових пожеж, пожежні літаки з водою пролітають на невеликій висоті над Єллоунайфом, тоді як густий дим огорнув цей адміністративний центр великих і малонаселених Північно-Західних територій. Враховуючи серйозність ситуації в регіоні, глава управління провінції по боротьбі з лісовими пожежами провінції Британська Колумбія заявив, що через пожежі тут очікують «найскладніші 24–48 годин» за все літо.Світлина з відкритих джерел


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Лісові пожежі у штаті Вашингтон не вщухають: якість повітря критично низька

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *