Последние новости
Пожежа на заводі з виробництва добрив із витоком хімікатів у Бартлетті, штат Техас (+Відео)

Велика пожежа спалахнула на заводі з виробництва добрив American Plant Food Corporation, із витоком хімікатів у Бартлетті, штат Техас. Офіційні особи кажуть, що будівля повністю зруйнована.

Бригади гасять велику пожежу на хімічному заводі з виробництва добрив у Бартлетті в окрузі Норт-Вільямсон. Пожежа спалахнула на американському комбікормовому заводі в Бартлетті в неділю ввечері.

American Plant Food Corporation має 11 різних локацій у Техасі, включаючи завод Bartlett, відкритий на початку 1990-х років.

Через побоювання можливого вибуху влада встановила безпечний периметр на відстані півмилі від ураженого місця. Міська влада просить жителів і надалі уникати цього району, оскільки чиновники очікують, що до кінця тижня тут триватимуть активні роботи рятувальних служб.

Повідомляється, що хімічні речовини всередині заводу витікають, у результаті чого виділяється токсичний дим. Офіційні особи підтверджують, що завод із виробництва добрив зазнав значних збитків через пожежу. Вода не була використана для гасіння пожежі через небезпечні хімічні речовини з заводу та для захисту навколишнього середовища навколо заводу, — заявив керівник пожежної служби.

Водночас попри поширення токсинів міська влада Бартлетта твердить, що евакуація населення не потрібна, а вогонь контрольований. Групи захисту від хімічних речовин Техаська комісія з якості навколишнього середовища (TCEQ) працюють на місці розливу хімікатів. Якість повітря також перевіряється регулярно.

Шосе 95 залишається відкритим, і незалежний шкільний округ Бартлетт не скасовував заняття в понеділок, — оголосила влада у Facebook.

Офіс пожежного маршала округу Вільямсон зараз розслідує причини інциденту. На щастя у будівлі на момент загорання нікого не було, загиблих і постраждалих немає.

Очікується, що очищення об’єкта триватиме кілька тижнів. Якість повітря продовжує контролювати TCEQ.


Читати також:

У Північній Кароліні тисячі людей були змушені евакуюватися через пожежу, що охопила добривний завод

Шестеро людей постраждали внаслідок потужного вибуху на нафтопереробному заводі у Луїзіані

У Нью-Мексико горить великий завод із переробки пластику (+Відео)

Прогримів потужний вибух газопроводу біля автомагістралі у Вірджинії (+Відео)

В американському штаті Луїзіана на хімічному заводі сталася пожежа

Масштабна пожежа на трубопроводі в окрузі Бразорія, штат Техас (+Відео)


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Пожежа на заводі з виробництва добрив із витоком хімікатів у Бартлетті, штат Техас (+Відео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *