Метью Макконахі виступив за реформу контролю над володінням вогнепальної зброї в США

Голлівудський актор Метью Макконахі зустрівся з президентом США Джо Байденом у Білому домі та призвав до строгого контролю над оборотом вогнепальної зброї в США.

Про це передає Reuters.

Актор з трибуни Білого дому призвав громадян до свідомого контролю над оборотом вогнепальної зброї в США через трагедію, що трапилася в кінці травня в місті Ювалді в штаті Техас.

52-річний Макконахі, який сам є уродженцем Техасу, призвав Конгрес США прийняти додаткові заходи щодо боротьби з насильством із застосуванням вогнепальної зброї. У своєму емоційному виступі він розділив біль жертв, що загинули у результаті травневої стрільби в початковій школі Техасу.

«Зробіть так, щоб втрата цих життів мала значення. Нам потрібно вкласти кошти у надання психологічної допомоги. Нам потрібна безпека у школах. Нам потрібно обмежити висвітлення засобами масової інформації епізодів стрілянини в США з великою кількістю жертв у сенсаційному ключі. Нам потрібно відновити свої сімейні цінності, треба відновити американські цінності«, — заявив актор.

Крім того, Макконахі, який сам володіє вогнепальною зброєю, закликав підвищити мінімальний вік для покупки напівавтоматичної гвинтівки AR-15 до 21 року. На його думку, подібні кроки не є зазіханням на Другу поправку до Конституції США, яка гарантує американцям право на володіння вогнепальною зброєю.

Коментарі Макконахі пролунали після інциденту, який стався 24 травня у початковій школі в Ювалді поблизу Сан-Антоніо, в результаті якого загинула 21 особа, у тому числі 19 дітей. Вогонь у школі відкрив місцевий житель, 18-річний Сальвадор Рамос, який діяв наодинці. Зловмисника застрелили поліцейські, які прибули на місце інциденту. Трагічні події у Техасі викликали у США новий сплеск дебатів про необхідність введення обмежень на продаж та носіння зброї.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Метью Макконахі виступив за реформу контролю над володінням вогнепальної зброї в США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *