Сотні фур чекають перетину американо-мексиканського кордону

Багатокілометровий затор утворився біля кордону США з Мексикою, до слова кордон між Техасом і Мексикою проходить понад 1200 миль вздовж річки Ріо-Гранде і має 13 комерційних портів в’їзду.

Сотні багатогабаритних вантажів не можуть в’їхати до американського Техасу, — передає видання Нью-Йорк таймс.

Річ у тому, що влада штату посилила перевірки безпеки транспортних засобів, щоб обмежити незаконний потік мігрантів і боротися з контрабандою наркотиків та зброї. Деяким водіям тепер доводиться стояти в черзі понад десять годин.

Уряд Мексики тим часом попереджає, що внаслідок цього постраждало дві третини обсягів двосторонньої торгівлі. Ряд організацій також заявили, що це може вплинути на терміни постачання необхідних товарів, серед яких охолоджені сільськогосподарські товари (фрукти, овочі та м’ясопродукти, призначені до продуктових магазинів, медичні товари та ліки), автомобілі та промислові запчастини.

Ми приїхали сюди дуже рано. Час очікування у черзі встановлено поліцією Техасу. Але з моменту нашого прибуття вантажівки так і не просунулися у черзі. Я не впевнений, що це станеться сьогодні”, — говорить один з далекобійників.

За даними Агентства митної та прикордонної служби США, час очікування на деяких прикордонних переходах перевищує п’ять годин.

Затримки почалися після того, як губернатор Техасу Грег Ебботт оголосив минулого тижня, що його штат проводитиме додаткові перевірки всіх комерційних транспортних засобів, які в’їжджають до США з Мексики, навіть після того, як вони пройдуть митний контроль уряду США.

Прессекретар Білого дому Джен Псакі в середу засудила перевірки пана Ебботта як «непотрібні та зайві».

Світлина: стокове фото з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *