США надсилають Україні багато корисного на 800 мільйонів доларів

Влада США відправляє в Україну велику партію зброї та боєприпасів.

Виділений бюджет – 800 мільйонів доларів, на додаток до 200 мільйонів доларів, про які вже було заявлено у суботу.

Як повідомляє американська преса, поставка включає в себе: 800 ракет «Стінгер» класу «земля-повітря», 2000 переносних протитанкових ракетних комплексів «Джавелін», 1000 легких бронебійних снарядів, 6000 протитанкових гранатометів AT-4, 100 безпілотників, 1000 гвинтівок, 400 кулеметів та 400 карабінів. До цього додаються понад 20 мільйонів обойм для різного виду стрілецької зброї, зарядів для гранатометів та мінометів, а також 25 тисяч бронежилетів та стільки ж касок.

Весь цей арсенал українські військові отримають прямо зі складів американського Міністерства оборони.

Вдень у середу, 16 березня президент України Володимир Зеленський виступив із відеозверненням до Конгресу США. Він розповів про звірства, які творять на українських територіях російські війська, і вкотре закликав НАТО закрити повітряний простір над територією України.

Світлина: відкриті соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *