Байден взяв участь у церемонії повернення на батьківщину останків загиблих американських військовослужбовців

У п’ятницю за участі президента США Джо Байдена на авіабазу у штаті Делавер прибули труни з тілами трьох американських військовослужбовців, які загинули в Йорданії в результаті атаки іранського безпілотника.

Разом із родинами загиблих президент Джо Байден взяв участь у церемонії, яку військові називають «почесною передачею» останків. Про це повідомляє видання Voice of America.

У недільній атаці безпілотника на військову базу Tower 22 в Йорданії загинули: сержант Вільям Джером Ріверс (46 років з міста Керролтон, штат Джорджія), спеціаліст Кеннеді Ладон Сандерс (24 роки з міста Вейкросс, штат Джорджія) та спеціаліст Бреонна Алекссондрія Моффетт (23 роки з міста Саванна, штат Джорджія).

Поспілкувавшись з членами родин наодинці, Байден поклав руку на серце, коли з літака по черзі виносили труни, накриті прапорами. Одягнений у довге темне пальто, президент зі смутком на обличчі підійшов і схилив голову під час молитви за полеглих.

Команда з семи військовослужбовців з церемоніальною точністю перенесла труни з відкритого відсіку літака до темного автофургона. Це відбувалося на очах у членів родин загиблих та президентської делегації.

Разом із президентом у церемонії взяли участь Перша леді Джилл Байден, міністр оборони Ллойд Остін та голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал ВПС Чарльз Браун.

Раніше, у вівторок, Джо Байден висловив співчуття родинам загиблих під час телефонної розмови. Батьки 24-річного спеціаліста Сандерса поділилися із ЗМІ відеозаписом дзвінка Байдена. «Я знаю, що неможливо щось сказати чи зробити, аби полегшити біль, — сказав президент, згадуючи смерть своєї першої дружини та дітей, — я сам був у такій ситуації».

Читати також:

Президент Байден вирішив, якою буде реакція США на атаку бойовиків в Йорданії

Білий дім про атаку на американських військових в Йорданії: відповідь буде суттєвою

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *