Майнери біткоїна в США використовують електроенергії, якої вистачить для потреб цілого штату Юта

Останні дані Адміністрації енергетичної інформації США показують, що майнінг біткоїна займає помірну частку — від 0,6% до 2,3% загального споживання електроенергії у країні.

Проаналізувавши використання електроенергії, пов’язане з майнінгом біткоїна у Сполучених Штатах, останні дані свідчать, що ця галузь станом на 2023 рік відповідає за істотні 0,6% — 2,3% споживання електроенергії країни.

Обсяги споживання електроенергії майнерами біткоїна

Згідно зі звітом Адміністрації енергетичної інформації США (EIA), установки для майнінгу біткоїна у Сполучених Штатах споживають від 0,6% до 2,3% річного постачання електроенергії. Для порівняння, електроенергії, що витрачається американськими майнерами біткоїна, вистачить для задоволення потреб усього штату Юта.

У звіті EIA йдеться про те, що електроенергії, яку споживає майнінг біткоїна, вистачило б для 3-6 млн будинків на рік. Це підкреслює значне зростання майнінгових операцій у США за останні кілька років.

Цей ріст особливо помітний через переміщення криптовалютного майнінгу з Китаю до Сполучених Штатів, викликане забороною галузі в азійській країні. Крім того, за останні три роки кілька великих майнінгових компаній біткоїна провели IPO у США, стратегічно розміщуючи свої об’єкти в регіонах з великими енергоресурсами, таких як Техас і Нью-Йорк.

Занепокоєння щодо споживання енергії через зростання майнінгу біткоїна

Нещодавнє стрімке зростання споживання електроенергії майнінгом біткоїна стало центральним питанням, що хвилює політиків і планувальників електромереж. Експоненціальний ріст галузі викликав побоювання щодо можливого навантаження на енергосистему, підвищення тарифів, проблем із надійністю постачання та збільшення викидів.

Згідно зі звітом, Адміністрацію енергетичної інформації США турбували перевантаження електромереж під час пікових навантажень, можливе зростання цін на електроенергію та вплив вуглецевих викидів на енергетику.

Попри зростаюче занепокоєння політиків і енергетиків, слід спростувати думку про те, що майнінг біткоїна є надмірним споживачем електроенергії. Насправді майнінг часто називають одним із найбільш енергоефективних промислових застосувань електрики.

З наближенням наступного халвінгу біткоїну через кілька місяців, ландшафт майнінгу готується до значної зміни. Як показує досвід попередніх халвінгів, скорочення нагороди майнерів і, відповідно, емісії нових монет, може стимулювати їх нарощувати активність. Така посилена майнінгова діяльність потенційно може призвести до підвищеного попиту на електроенергію, присвячену майнінгу біткоїна.

Читати також:

Біткоін дешевшає на 16%: падіння, чи можливість?

Комісію з цінних паперів США звинуватили у маніпулюванні ринком через оманливий пост

Світлина згенерована за допомогою штучного інтелекту

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *