Глава Пентагону Остін провів у лікарні кілька днів

Міністерство оборони тримало інформацію про госпіталізацію Ллойда Остіна в таємниці.

Міністр оборони Ллойд Остін перебуває в лікарні з понеділка, 1 січня, у зв’язку з проблемою медичного характеру. Про це Пентагон повідомив у п’ятницю, не уточнивши причину госпіталізації та не пояснивши, чому перебування Остіна в лікарні трималося в секреті весь тиждень.

70-річний Остін – друга людина після президента Джо Байдена в командній вертикалі Збройних сил США, і його обов’язки вимагають, щоб він був доступний у будь-який момент на випадок кризової ситуації, що стосується національної безпеки.

Ллойд Остін під час візиту на авіаносець Джеральд Форд

Пентагон не повідомив, чи втрачав Остін свідомість до, чи після госпіталізації в Національний військово-медичний центр імені Волтера Ріда 1 січня. Також невідомо, якою мірою його обов’язки взяла на себе заступниця міністра Кетлін Гікс.

У ці обов’язки входить готовність відреагувати на наближення ядерної атаки.

У повідомленні Пентагону йдеться, що в Остіна виникли «ускладнення після нещодавньої планової медичної процедури». При цьому військове відомство не вказало, про яку процедуру йде мова і які ускладнення виникли в міністра.

“Він одужує і розраховує повернутися до виконання обов’язків у повному обсязі сьогодні”, – заявив у п’ятницю прессекретар Пентагону Патрік Райдер.

Асоціація журналістів Пентагону в листі до посадових осіб військового відомства засудила секретність Міністерства оборони. На думку журналістів, Остін є публічною фігурою, яка не може посилатися на медичну таємницю в такій ситуації.

“У період, коли зростають загрози американським військовослужбовцям на Близькому Сході і коли США відіграють ключову роль у забезпеченні національної безпеки у війнах в Ізраїлі та в Україні, вкрай важливо, щоб американську громадськість інформували про стан здоров’я керівника оборонного відомства та його здатність приймати рішення”, – йдеться в листі.

У листі зазначається, що навіть президенти США повідомляють, коли їм доводиться делегувати повноваження у зв’язку з медичними процедурами.

За інформацією Voice of America.

Читати також:

Остін відвідав авіаносець «Джеральд Форд» в Середземному морі

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *