Последние новости
Іменну ручку Джо Байдена виставили на аукціон для допомоги ЗСУ (+Фото)

На аукціоні продадуть іменну ручку президента США Джо Байдена. Гроші з продажу передадуть на потреби ЗСУ.

Подібною ручкою президент США у травні підписав закон про ленд-ліз для України. Про це повідомляє ГК Укроборонпром у Telegram.

«Укроборонпром разом із Prozorro оголошує благодійний аукціон із продажу іменної ручки президента США Джо Байдена. Подібною ручкою 9 травня Джо Байден підписав закон про ленд-ліз та захист демократії в Україні», — йдеться у повідомленні.

Іменна ручка Джо Байдена, світлина — Prozorro

Ручку на благодійний аукціон надав генеральний директор концерну Юрій Гусєв, яку він отримав у подарунок від Джо Байдена під час його візиту до України як віцепрезидент США у 2017 році. В Укроборонпромі зазначили, що всі отримані кошти від проведеного аукціону будуть направлені на підтримку новоствореного ЗСУ 47 окремого батальйону під командуванням Івана Шаламаги.

«Через два тижні батальйон відправляється на Донецький та Луганський напрямки – одні з найгарячіших на сьогодні. Кошти потрібні на пікапи, вартісну техніку та спорядження для бійців», — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 9 травня президент США Джо Байден підписав закон щодо надання програми ленд-лізу для України.

12 травня Палата представників США схвалила пакет допомоги, який передбачає підтримку України на загальну суму близько 40 млрд доларів. Наступного дня один із сенаторів заблокував законопроєкт.

Нагадаємо, бейсбольний м’яч з автографом президента України Володимира Зеленського продали на аукціоні RR Auction у США за 50000 доларів.Світлина: президент США Джо Байден підписує ленд-ліз для України (Твіттер, офіійний обліковий запис Джо Байдена)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *