Найбільший виробник свіжих яєць у США тимчасово припинив роботу через пташиний грип

Найбільший у США виробник свіжих яєць Cal-Maine Foods Inc. оголосив про тимчасову зупинку виробництва на заводі в Техасі після виявлення пташиного грипу серед курей. Крім того, випадок захворювання зафіксовано і на птахофермі в штаті Мічиган.

У своєму поясненні компанія з Рідждленда, Міссісіпі, повідомила, що близько 1,6 мільйона несучих курей та 337 тисяч молодняку, що становить приблизно 3,6% від загального поголів’я, були знищені через спалах пташиного грипу на заводі в окрузі Пармер, Техас.

Підприємство розташоване на кордоні Техасу та Нью-Мексико в Техаському пануванні, приблизно за 85 миль на південний захід від Амарілло та 370 миль на північний захід від Далласа.

«Компанія тісно співпрацює з федеральними, штатними та місцевими органами влади, а також профільними галузевими групами, щоб мінімізувати ризик подальших спалахів та ефективно керувати реагуванням», — йдеться у заяві. «Cal-Maine Foods працює над забезпеченням виробництва з інших підприємств, щоб мінімізувати порушення поставок для своїх клієнтів».

У компанії запевнили, що яйця, які наразі є на ринку, безпечні для споживання, оскільки немає відомих ризиків, пов’язаних із пташиним грипом. Згідно з Департаментом сільського господарства США, належним чином оброблені та приготовані яйця є безпечними для вживання.

Це повідомлення з’явилося через день після того, як представники охорони здоров’я штату заявили про випадок зараження людини пташиним грипом внаслідок контакту з коровою, щобула, ймовірно, інфікованою. Втім, вони запевнили, що ризик для широкого загалу залишається низьким.

У Мічигані діагностична лабораторія Мічиганського державного університету виявила пташиний грип на комерційному птахопідприємстві в окрузі Айона. Це вже четвертий випадок виявлення хвороби на комерційних об’єктах у штаті з 2022 року, за даними Департаменту сільського господарства та розвитку сільських територій.

Айона розташована приблизно за 100 миль на північний захід від Детройта.

Джерело: CBS News

Читати також:

Носіння масок може повернутися в США через поширення «потрійної епідемії»

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *