Тейлор Свіфт увійшла до списку мільярдерів Forbes

Американська співачка Тейлор Свіфт вперше потрапила до рейтингу мільярдерів, складеного авторитетним виданням Forbes. Її статки оцінюються в 1,1 мільярда доларів, що стало результатом успішного світового туру «Eras» та перевидання культового альбому «1989».

Свіфт приєдналася до елітного кола найбагатших людей планети, серед яких також опинився Сем Альтман – засновник революційного чат-бота ChatGPT з капіталом 1 мільярд доларів. Однак, на вершині рейтингу традиційно залишається французький бізнесмен Бернар Арно з сімейним статком 233 мільярди доларів, який володіє холдингом LVMH – гігантом у сфері предметів розкоші.

Цьогоріч кількість мільярдерів у світі сягнула рекордної позначки – 2781 особа. Їхнє сукупне багатство становить приголомшливі 14,2 трильйона доларів. Проте, у порівнянні з минулим роком, зі списку вибуло 189 осіб, переважно з Китаю.

Тейлор Свіфт здобула статус мільярдера завдяки грандіозному туру «Eras», що налічує понад 140 концертів на п’яти континентах і триватиме до листопада 2024 року. Окрім того, співачка представила нову версію культового альбому «1989», який свого часу приніс їй «Ґреммі» за «Альбом року» та світову популярність.

Видання Bloomberg зазначає, що Свіфт стала однією з небагатьох артистів, що досягли такого високого статусу виключно завдяки музичній творчості, виступам та грамотному маркетингу. Перезапис старих альбомів під назвою «Taylor’s Versions» дозволив їй повернути права на власні пісні після конфлікту з музичним продюсером Скутером Брауном.

Успіх Тейлор Свіфт підтверджує її унікальну здатність створювати якісний музичний продукт та ефективно монетизувати свій талант в еру, коли музична індустрія зазнає суттєвих трансформацій. За оцінками Bloomberg Economics, понад 50 концертів співачки лише в цьому році принесли економіці США 4,3 мільярда доларів.

Джерело: BBC

Читати також:

Тейлор Свіфт побила рекорд в категорії «Альбом року» на премії «Ґреммі»

Пошуку Google виповнилось 25 років: найбільш запитуване за чверть століття

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *