Пілот Alaska Airlines розповів, чому намагався заглушити двигуни під час польоту (+Аудіо)

Його звинувачують у 83 замахах на вбивство.

Пілот, звинувачений у спробі вимкнути двигуни літака Alaska Airlines у польоті, сказав, що він мав нервовий зрив, — передає CNN.

44-річному пілоту Alaska Airlines Джозефу Д. Емерсону було висунуто звинувачення у федеральному суді у втручанні в роботу льотного екіпажу, — повідомила прокуратура США округу Орегон. Це звинувачення було за десятками звинувачень, у тому числі за 83 пунктами у замаху на вбивство, 83 пунктами звинувачень у безрозсудному залишенні в небезпеці та одному пункті звинувачення у створенні небезпеки для літака.

За даними влади, Емерсон спробував перекрити паливо у двигунах, коли літак летів зі штату Вашингтон до Сан-Франциско. Але швидкі дії командира повітряного судна та другого пілота утримали двигуни від повної відмови, — заявили в авіакомпанії.

Емерсона затримали члени екіпажу, але потім він спробував розгерметизувати ручку аварійного виходу під час зниження літака, — йдеться в релізі прокуратури США. Рейс був змушений змінити курс до Портленду, штат Орегон, де підозрюваного було взято під варту поліцією.

Псилоцибін: приголомшливе зізнання Емерсона в поліції виявило тривожні обставини цього інциденту


Перебуваючи під вартою, Емерсон сказав, що він зізнається в тому, що зробив.

«Я не боротимусь з будь-якими звинуваченнями, які ви хочете висунути проти мене», — сказав він. Влада не вважає, що інцидент був терористичним актом або ідеологічно мотивованим насильством, — повідомило CNN джерело в правоохоронних органах, знайоме з ходом розслідування.

Сам пілот компанії Alaska Airlines пояснив свій вчинок тим, що не спав дві доби та об’ївся галюциногенних грибів.

«Я потягнув за обидві ручки аварійної зупинки подачі палива, бо думав, що сплю і просто хотів прокинутися», — заявив Джозеф Емерсон. «Я відчував себе недобре. Здавалося, пілоти не звертали уваги на те, що відбувалося. Це все здавалося неправильним», — додав 44-річний пілот, який того дня перебував у кабіні пілотів як пасажир. Він також додав, що до події не спав близько сорока годин, у нього був «нервовий зрив», а також він вперше скуштував галюциногенні гриби.

«Система пожежогасіння активується Т-подібною ручкою по одній на кожен двигун. Якщо вона повністю всунута, то спеціальний клапан перекриває подачу палива у двигун», — пояснили представники авіакомпанії в офіційній заяві. Екіпаж зреагував миттєво, повернувши ручки на місце, тож двигуни продовжили працювати.

Alaska Air Group, материнська компанія авіакомпанії, стверджувала, що під час реєстрації або посадки Емерсона не було помітних ознак погіршення самопочуття, які б спонукали їх заборонити йому політ. Рейс під номером 2059 Alaska Airlines виконувала регіональна дочірня компанія групи Horizon Air.

За словами бортпровідників, коли Емерсона забрали у хвіст літака, він намагався вхопитися за ручку дверей аварійного виходу, але його зупинили. Літак щасливо приземлився в Портленді, де на пілота вже чекали співробітники поліції. Слідчі вважають, що це могло бути результатом психічного розладу, і влада готується до того, що судові чиновники призначать оцінку психологічного стану обвинуваченого в рамках судового розгляду.

У 2020 році Орегон став першим штатом США, який декриміналізував псилоцибін і легалізував його терапевтичне використання під наглядом для дорослих. Однак поєднання псилоцибіну з емоційним стресом пілота мало жахливі наслідки в цьому випадку, підкреслюючи критичну важливість оцінки психічного здоров’я та повну заборону вживання психоактивних речовин в авіаційній промисловості.
Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *