На хімзаводі в штаті Техас пролунав вибух (+Відео)Вибух і велика пожежа сталися на хімічному заводі в Шепарді, штат Техас, — повідомив 8 листопада сайт NBC News. Про масштаби проблеми можна судити з кадрів телетрансляції.

Вибух пролунав вранці за місцевим часом 8 листопада на підприємстві Sound Resource Solutions, що виробляє розчинники для видалення клею та фарби, — повідомило Управління з надзвичайних ситуацій округу Сан-Хасінто, де знаходиться завод.

Через викликану пожежею гігантську хмару чорного диму влада закликала всіх людей, що знаходяться поруч із заводом, сховатися в приміщеннях, відключивши системи вентиляції та кондиціювання.

Джефф Харфілд, президент компанії, що володіє заводом, заявив під час брифінгу, що одна людина отримала невеликі опіки. Загалом на заводі працювало майже 40 осіб, інших постраждалих немає. У момент пожежі у будівлі перебувало 19 співробітників. У постраждалого робітника зафіксували опіки рук другого ступеня та опіки обличчя першого ступеня», — розповіло джерело ABC.

Пожежу вже вдалося локалізувати, влада повідомила, що шкідливих хімікатів у повітрі не виявлено, проте тим, хто живе на околицях заводу, рекомендували сховатися в приміщеннях і відключити системи опалення, вентиляції та кондиціювання в будинках і на підприємствах.

Було також перекрите довколишнє шосе №59.

За даними офісу шерифа округу Сан-Хасінто, в самому Шепарді, розташованому за годину їзди від Х’юстона, була оголошена евакуація, — зазначає ABC. Управління з надзвичайних ситуацій округу Сан-Хасінто (там знаходиться Шеперд) повідомило, що 31 учень приватної школи Уайлдвуд, що знаходиться недалеко від місця події, був щасливо евакуйовано. Крім того, 409 із 14 тис. жителів Сан-Хасінто залишилися без електрики.

Раніше в травні в іншому передмісті Х’юстона Дір-Парку сталася пожежа на нафтохімічному заводі компанії Shell, через яку постраждали дев’ятеро людей.

Читати також:

Пожежа на заводі з виробництва добрив із витоком хімікатів у Бартлетті, штат Техас (+Відео)

Масштабна пожежа на трубопроводі в окрузі Бразорія, штат Техас (+Відео)

В американському штаті Луїзіана на хімічному заводі сталася пожежа

На хімзаводі в США спалахнула пожежа (+Фото та Відео)

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *