Последние новости
Суддя США заблокував покупку Microsoft виробника гри Call of Duty

Американський регулятор вважає, що купівля Activision дасть Microsoft можливість контролювати доступ користувачів до відеоігор компанії на пристроях, крім Xbox. Крім того, FTC вважає, що угода може призвести до зростання цін на відеоігри, погіршення їх якості на альтернативних платформах, а також до повної відмови від надання доступу до відеоігор користувачам інших приставок.

FTC подала позов до суду, щоб заблокувати угоду. Судові розгляди між Microsoft та FTC намічені на серпень.

Окружний суддя Едвард Давіл задовольнив клопотання Федеральної торгової комісії (FTC) про тимчасове блокування закриття угоди з купівлі корпорацією Microsoft виробника відеоігор Activision Blizzard (Call of Duty, Overwatch, World of Warcraft та ін.).

Він ухвалив рішення пізно увечері у вівторок, 13 червня, — передає Reuters. Без цього судового наказу Microsoft могла б закрити угоду вартістю $69 млрд вже в цю п’ятницю, 16 червня.

Суддя призначив дводенні слухання за клопотанням FTC про судову заборону угоди на 22-23 червня у Сан-Франциско. FTC забезпечує дотримання антимонопольного законодавства, у грудні минулого року вона попросила суддю з адміністративних справ заблокувати угоду. Адміністративний розгляд має розпочатися 2 серпня.

Федеральний суд за підсумками дводенних слухань вирішить, чи необхідно накласти судову заборону на правочин, який діятиме на час розгляду адміністративної справи. FTC запросила екстрене блокування закриття угоди у понеділок, 12 червня. Винесений судовий наказ діятиме, доки скарга FTC перебуває на розгляді. Він дозволить суду забезпечити ефективний судовий захист, якщо той визначить, що судова заборона угоди виправдана, і збереже за FTC засіб правового захисту в адміністративному розгляді.

Microsoft та Activision мають надати аргументи проти попередньої судової заборони угоди до 16 червня, FTC — відповісти на них до 20 червня. Activision відмовилася від коментарів у вівторок, 13 червня. Microsoft заявила, що прискорення судового процесу в США «зрештою призведе до більшого вибору та конкуренції на ігровому ринку».

Судовий наказ має сенс доти, доки не отримано остаточного рішення від суду, — зазначили в компанії. FTC відмовилася від коментарів. Суддя Давіл сказав, що заборона на закриття угоди залишиться чинною принаймні протягом п’яти днів після винесення судом рішення щодо клопотання про судову заборону.

FTC стверджує, що угода є незаконною тому, що вона надасть ігровій консолі Microsoft Xbox ексклюзивний доступ до ігор Activision, залишивши Nintendo, Sony Group і PlayStation без нього. Заявка Microsoft на придбання виробника відеоігор була схвалена ЄС у травні, британські антимонопольні органи заблокували поглинання у квітні. Microsoft заявила, що угода принесе користь як геймерам, так і ігровим компаніям, і запропонувала підписати юридичну угоду з FTC про надання ігор конкурентам, включаючи Sony, протягом 10 років.

Microsoft взяла на себе зобов’язання зробити Call of Duty та інші ігри Activision однаково доступними для конкурентних виробників консолей та компаній, що займаються хмарними іграми, протягом 10-річного періоду

Хмарні ігри — це потокова передача (стрімінг) відеоігор через інтернет, Microsoft розвиває їх поряд із Sony Group, Nvidia та Amazon.com. Купівля Activision значно збільшила б прибутки Microsoft від відеоігор. Продажі Activision склали $7,53 млрд 2022 року. Microsoft повідомила про доходи від відеоігор у розмірі $16,23 млрд за фінансовий рік до червня.

Акції Microsoft зросли на 0,74% на торгах у вівторок, 13 червня, але знижувалися на постмаркеті на 0,65%. Акції Activision додали у ціні 1,17% на торгах і продовжили зростання після них. Microsoft оголосила про свої плани придбати Activision у січні 2022 року. Тоді вона оцінила угоду в $69 млрд із поправкою на чисті кошти видавця відеоігор. Компанії планували закрити угоду до 18 липня.

Читати також:

Microsoft нацелена на лучший опыт для сотрудников, работающих на дому, с помощью нового продукта

Американські винахідники представили пристрій, який замінить смартфон

Цукерберг розкритикував Apple


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *