Трагедія в Нью-Гемпширі: загинув досвідчений мандрівник

У четвер було знайдено тіло 38-річного Крістофера Роми, досвідченого туриста з американського штату Нью-Гемпшир. Він загинув від негоди під час одноденного походу в горах Лінкольна, повідомляють місцеві функціонери.

Крістофер Рома, уродженець Торнтона, добре знав Білі гори штату Нью-Гемпшир, адже підкорив усі 48 чотиритисячників штату (4000 футів становить 1219 метрів — ред.) – досягнення, відоме як «N.H. 48». Однак у вівторок він потрапив у скрутне становище. Про це повідомили у New Hampshire Fish and Game Conservation.

Близько 10-ї вечора на стежках випав сніг по пояс, температура впала до кількох градусів морозу, а вітер посилився. Крістофер повідомив друзів, що застряг на гірській стежці біля вершини Маунт-Бонд та потребує допомоги. Невдовзі він і сам зателефонував рятувальникам, скаржачись, що йому «дуже холодно».

Команди порятунку розпочали пошуки о 2-й годині ночі, але через снігопад та шторм їх довелося перервати. Лише о 17-й вечора наступного дня рятівники дісталися місця, де перебував мандрівник, однак він уже помер.

«Хоч рідні та близькі Кріса спустошені цією втратою, ми знаходимо втіху в тому, що він помер, роблячи улюблену справу», — йдеться у заяві друзів загиблого.

Серед туристів Крістофер був відомий як Рафікі. Він подолав всі три найдовші туристичні маршрути США, а також створив фірму з організації мандрівок. За даними Associated Press, в мандрівника залишився дворічний син Соломон.

Крістофер і його син Соломон, 2023 рік. Світлина з мережі X

Мати Крістофера вважає, що її син намагався побити свій особистий рекорд часу та не розрахував своїх сил. «Там настає момент, коли треба прийняти рішення — йти далі чи повертатися. А він ніколи не був з тих, хто повертається», — сказала вона.

Читати також:

Екстремальний арктичний холод насувається на США

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *