Екстремальний арктичний холод насувається на США

Метеорологи попереджають про небезпечно низькі температури та сильні снігопади в США і Канаді.
Потужний сплеск лютої арктичної зими несе із собою екстремально низькі температури в різні частини Північної Америки на цьому тижні, попереджають метеорологи.

Холодний арктичний фронт, що просувається з півночі, принесе небезпечні морози та люті вітри в Канаду та північні штати США. Очікується, що температура повітря в деяких місцях впаде на 50 градусів нижче нуля за Цельсієм. Експерти застерігають, що такі екстремальні умови становлять загрозу для життя та здоров’я людей, особливо тих, хто перебуває на вулиці протягом тривалого часу.

У канадській провінції Альберта, через яку проходитиме основний удар холоду, влада вже видала надзвичайне попередження. У столиці провінції місті Едмонтон очікується падіння температури до -30 градусів із відчуттям холоду близько -50. Це найсильніший холод за багато років. Влада закликає жителів обмежити перебування на вулиці та ретельно одягатися.

З Канади арктичний фронт просуватиметься на південь США, сягаючи навіть Техасу та Мексиканської затоки. У штатах Середнього Заходу та Нової Англії прогнозуються рекордні снігопади та крижані шторми. Метеорологічна служба США попереджає про хуртовини, ожеледицю та поривчасті вітри на дорогах. Подорожувати в таких умовах дуже небезпечно.

Ця зимова буря буде різким контрастом після досить теплої як для зимового періоду погоди, яка трималася останніми тижнями. Минулий рік був одним з найтепліших в історії спостережень у Північній Америці. А за прогнозами ООН, 2023 рік може стати найтеплішим роком у світі взагалі, через глобальне потепління.

Парадоксально, але деякі науковці припускають, що різкі похолодання в зимовий період можуть бути пов’язані також із кліматичними змінами. Адже аномально швидке потепління Арктики руйнує стійку циркуляцію повітряних мас навколо Північного полюса. Це призводить до «викидів» арктичного холоду на південь.

Так чи інакше, на цьому тижні Північну Америку чекає справжнє випробування арктичним холодом. Метеорологи радять жителям регіону бути надзвичайно обережними та слідкувати за оновленнями прогнозу погоди.

За інформацією WPC.

Читати також:

На східне узбережжя США насувається зимовий ураган

Снігова буря обрушилася на США: аномальні морози та рекордні снігопади

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *