«Ще один промах від Дональда Трампа, або чи готовий експрезидент до виборчих перегонів?»

Коли Дональд Трамп цього тижня виступав на мітингу в Нью-Гемпширі, напередодні старту перегонів серед республіканців, сталося дещо дивне. Звертаючись до натовпу, він раптом почав звинувачувати… Нікі Гейлі в тому, нібито саме вона відповідальна за прорив до Капітолія його ж прибічників у січні 2021 року! І що це було — черговий ляп 77-річного політика чи навмисна брехня?

«Нікі Гейлі відповідає за безпеку. Ми запропонували їй 10 000 солдатів, Національну гвардію, а вони відмовились», — невпевненим тоном вимовив Трамп, явно плутаючи тодішнього спікера Пелосі та свою нинішню суперницю на праймеріз. Нагадаємо, що Гейлі на момент штурму Капітолію взагалі не обіймала жодних державних посад.

Звісно, 52-річна Нікі, яка колись працювала з Трампом в ООН, не могла таке пропустити. Вона жорстко відповіла експрезиденту, висловивши сумніви в його психічному здоров’ї: «Я не хочу нічого образливого казати, але ми не можемо допустити, щоб в умовах стресу президентом була людина, в чиїй адекватності всі сумніваються».

Наступного дня в інтерв’ю Гейлі продовжила наступ на Трампа, наголосивши, що всі кандидати старші 75 мають проходити перевірку психічного стану. «Нам потрібні здорові лідери з ясним розумом, здатні адекватно реагувати в кризових ситуаціях», — наголосила вона.

Що ж, заяви Нікі Гейлі ставлять під сумнів здатність Трампа ефективно керувати країною. Попри те, що в опитуваннях він досі лідирує серед республіканців, все більше політиків висловлюють занепокоєння «промахами» експрезидента та його розумовими здібностями.


І якщо раніше вважалося, що головна загроза для Трампа — розслідування щодо секретних документів, то зараз актуальнішим видається питання: чи готовий він витримати напруженість президентських виборів 2024 року?

Джерело: ndtv

Читати також:

Трамп обіцяє заборонити цифровий долар ФРС

Суддя штату Мен призупиняє рішення про недопущення Трампа до первинного бюлетеня республіканців

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *