У Бірмінгемі, штат Алабама, стрілянина забрала життя чотирьох чоловіків

Поліція розслідує масове вбивство, що сталося у п’ятницю в місті Бірмінгем, Алабама. Як повідомляє департамент поліції Бірмінгема, патрульні офіцери виїхали за викликом щодо стрілянини та виявили чотири жертви без ознак життя на відкритій місцевості. Усі чоловіки мали вогнепальні поранення.

Жертвами стали 38-річні Террелл Едвардс і Кевін Макгі, 32-річний Кортез Рей та 36-річний Телтон Тейт. Едвардса, Рея і Тейта було оголошено померлими на місці. Макгі доправили до лікарні з важкими пораненнями, небезпечними для життя, де він пізніше помер. Про це повідомляє видання CBS News.

Як повідомляє поліція, є підстави вважати, що одна або декілька жертв були цільовими. Четвірку чоловіків розстріляли біля місцевої автомийки, коли невідомий злочинець відкрив по них вогонь.

Поки що нікого не затримано, але поліція закликає будь-кого, хто володіє інформацією щодо стрілянини, зв’язатися з департаментом поліції Бірмінгема.

«Дуже огидно, що подібне продовжує відбуватися в нашому місті знову і знову. Люди мають навчитися вирішувати конфлікти іншим шляхом, а не вдаватися до стрілянини», — прокоментував інцидент начальник поліції Бірмінгема Скотт Термонд в інтерв’ю місцевому телеканалу.

Ця трагедія підвищила кількість розслідувань вбивств у Бірмінгемі до 12 з початку поточного року, зазначила поліція. Місцева громада шокована жорстокістю злочину.

Наведена статистика свідчить, що рівень злочинності з використанням вогнепальної зброї у Бірмінгемі є досить високим.

Зокрема, тільки за минулий тиждень було вилучено 40 одиниць вогнепальної зброї. Це дуже багато, враховуючи, що Бірмінгем не є найбільшим містом США.

З початку 2024 року в Бірмінгемі було вилучено вже 199 одиниць вогнепальної зброї. Це майже стільки ж, як і за весь 2023 рік (194 одиниці). Тобто темпи поширення зброї в місті не зменшуються.

У порівнянні зі середніми показниками по США, рівень злочинності з використанням вогнепальної зброї у Бірмінгемі є набагато вищим. Для прикладу, у Нью-Йорку з населенням понад 8 млн осіб за весь 2022 рік було вилучено 3715 одиниць зброї. А Бірмінгем з населенням близько 200 тис. осіб вже наближається до цих показників.

Отже, можна зробити висновок, що Бірмінгем є одним з найнебезпечніших міст США з точки зору поширення вогнепальної зброї та пов’язаної з нею злочинності. Місцева влада має приділити цій проблемі набагато більше уваги.

Читати також:

Стрілянина після параду переможців Супербовлу в Канзас-Сіті: одна людина загинула, понад 20 поранені

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *