Життя на широку ногу: колишня дружина мільйонера найняла кілера, але екс-чоловік відправив її за ґрати

У Сполучених Штатах суд засудив до тюремного ув’язнення 43-річну Тетяну Ремлі з міста Сан-Дієго, за спробу організувати вбивство колишнього чоловіка-мільйонера — 57-річного Марка Ремлі.

Про це повідомляє видання eadaily.com.

Жінка визнала себе винною в тому, що найняла кілера для ліквідації колишнього чоловіка. Суд засудив її до трьох років і восьми місяців позбавлення волі.

Як повідомляється, пара одружилася у 2011 році. Незадовго до весілля Марк успадкував чималий статок у розмірі 25 мільйонів доларів. Тетяна працювала тренеркою з кінного спорту. Саме на одному із занять вони й познайомилися зі своїм майбутнім чоловіком. У березні минулого року подружжя розлучилося. За інформацією американських ЗМІ, Тетяна раптово заявила, що Марк зґвалтував її, погрожуючи при цьому пістолетом.

Як пише видання New York Post, у судовому позові йдеться про те, що колишня дружина відчувала сильний фінансовий стрес. Аліментів у розмірі 15 тисяч доларів на місяць, які вона отримувала після розлучення, їй було замало. Адже дама звикла до розкішного життя — мінімум 50 тисяч доларів на місяць. Вона попросила свого знайомого за 2 мільйони доларів позбутися колишнього чоловіка. Проте той розповів про її прохання Марку Ремлі. А вже сам мільйонер звернувся до правоохоронних органів. У серпні минулого року поліція затримала Тетяну в кав’ярні Starbucks. Їй пред’явили обвинувачення в організації замовного вбивства.

Як підкреслюється, Тетяна Ремлі визнала провину у спробі організувати вбивство колишнього чоловіка лише зараз.

Читати також:

Американка найняла кілера для вбивства чоловіка за 2 мільйони доларів. Чим закінчилася історія?

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *