У міністра оборони США Остіна виявили рак простати

Пентагон визнав, що міністр оборони Ллойд Остін проходив лікування раку простати, а його нещодавня госпіталізація була викликана інфекцією сечовивідних шляхів.

Про це повідомляє Voice of America.

Раніше Білий дім та Пентагон повідомили, що вони вивчають обставини госпіталізації Остіна минулого тижня та відсутність повідомлення посадовців Білого дому про те, що Остін передав повноваження своєму заступнику.

Міністр оборони США Ллойд Остін, фото з мережі X

Остін є другою людиною після президента Джо Байдена в ієрархії командування збройними силами США. Відомо, що 22 грудня за його бажанням йому була проведена медична процедура, після якої у нього розвинулися ускладнення, і він був госпіталізований 1 січня.

Лікарі повідомили, що Остін переніс операцію з видалення раку простати. Під час цієї процедури він перебував під загальною анестезією. Рак був виявлений на ранній стадії, прогноз відмінний. Однак 1 січня сталися ускладнення, зокрема нудота, болі в животі та ногах, які були спричинені інфекцією сечовивідних шляхів.

Після погіршення стан пацієнта Остіна перевели у відділення інтенсивної терапії. З часом його стан покращився, однак попереджають, що видужання може бути повільним процесом.

Узагальнюючи відзначимо, що міністр оборони США Остін проходить лікування наслідків раку простати та ускладнень після медичних процедур. За прогнозами лікарів, він повністю одужає.

Читати також:

Глава Пентагону Остін провів у лікарні кілька днів

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *