Последние новости
У розпалі літа американськими містами проходять середньовічні ярмарки

Хто хоче побувати в цікавому місці, відчути дух середньовіччя? Все дійство буде відбуватись в Вісконсині, але ще заплановані програми у Нью-Йорку та інших містах. Середньовічні ярмарки відкриті від 8 липня по 4 вересня, щосуботи та щонеділі. 

На середньовічному фестивалі Bristol Renaissance Faire представлена ціла програма. Повітряні гімнасти, вогняне шоу та різні музичні групи старого стилю. Займе така пригода сім’ї цілий день. Хто має можливість їде вже в костюмах, можна і без них, просто в сучасному одязі.

На самому ярмарку можна зустріти багато майстрів з різних кутків світу та купити дослівно все —  від одягу до прикрас ручної роботи з золота та срібла. 

В програмі фестивалю різноманітні вистави, продається їжа епохи, на майданчику є каруселі (такі як і в середньовіччі) розгойдують їх лише люди (тобто без електрики). В програмі різні ігри для дітей і дорослі можуть теж брати участь, парад людей в костюмах (працівників цього карнавалу та гостей).

На фестивалі буде дуже цікаво дітям та дорослим, особливо якщо останні не були ніколи на подібному заході.

Їжа там смачна, з мінусів — черги довгі.

ТУТ коротке відео з фестивалю.

Квитки для дорослого: 40$
Діти (5-12 рр.): 15 $
Діти до 4 років безплатно.

Більше інформації про програми фестивалю можна моніторити на офіційному сайті організатора.

Купити зі знижкою квитки можна в магазинах мережі Menards: дорослий — 36$; дитячий 13$.

Місця, де заплановані в липні ярмарки.

В програмі містечок є лялькові театри, де можна подивитися вистави про дурного короля та відважного лицаря і не тільки, адже сюжети різні. Численні крамниці продають зброю. В основному це дерев’яні мечі всіх розмірів та луки. З прикрас популярні тіари та корони.

Потрапляючи сюди, вже на вході та на паркінгу можна побачити людей у ​​найрізноманітніших костюмах. Навколо ходять благородні сери та прекрасні дами.

Багато хто заздалегідь готується до фестивалю, купують або орендують костюми, або навіть шиють їх самі.

Найісторичніше правильні варіанти в акторів, які зображують багатих аристократів, що бенкетують у себе в замку. З ними можна сфотографуватися та поспілкуватися, чим охоче користуються гості фестивалю.

На великій галявині облаштовують біговище, на якому б’ються в чесному поєдинку гідні лицарі.

Одна з найголовніших вистав на фестивалі – лицарський турнір. 

Глядачі вболівають за лицарів, дружно обсвистують лиходіїв та нечесні прийоми, сміються жартам концертмейстера і після закінчення стають у чергу, щоб зробити фото на згадку. У світі не так багато місць, де ще дзвенять мечі, а гарячі скакуни несуть відважних лицарів назустріч перемозі!

У США є постійні ярмарки і пересувні, і ті розташовуються в різних штатах. Якщо ви заздалегідь плануєте подорож, то шукайте ярмарок недалеко від місця, де ви зупинятиметеся з ночівлею, адже на цю розвагу піде цілий день! Будьте готові, що ви не зможете відвідати всі шоу за один раз, тому можна розділити відвідування на два дні. Кожен фестиваль пропонує всілякі розваги, фуд-корти та торгові ряди.

Читати також:

У Вашингтоні пройшов 19-й щорічний Український фестиваль (+Фото)

Варто відвідати: 10 найдивовижніших національних парків США

«Місто вітрів» – Чикаго!

19 липня — Національний день хот-дога в США: коли з’явилося свято і як його відзначають

У каліфорнійському місті Пасадена 134-й раз пройшов щорічний Парад троянд

Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *