Последние новости
Українські біженці переїхали до США і за півроку відкрили ресторан (+Відео)

За словами Катерини Темченко, яка сама походить із Запоріжжя та переїхала до штату Вісконсин у листопаді 2022 року, вона вирішила привезти частинку України до США.

Touch of Ukraine стане сімейним рестораном і об’єднає кухні двох країн. Відкрити заклад допоміг спонсор — власник будівельної компанії.

Група українських біженців, яка переїхала до штату Вісконсин торік, вирішила за підтримки спонсора відкрити в місті Мадісон, штат Вісконсин, ресторан української та американської кухні.

Про це повідомляє телеканал KWCH-DT.

Засновник будівельної компанії Gorman & Company Гері Горман спонсорував 11 біженців, чиє рідне місто в Україні перебуває під окупацією. У листопаді Катерина Темченко разом із десятьма іншими українцями переїхала до Вісконсина.

За словами переселенки з України, таким чином вона хотіла висловити подяку за свій новий дім, а також привезти частинку України до Вісконсина. (Ресторан Touch of Ukraine відкриється в Мадісоні, штат Вісконсин 13 липня).

«Зрештою ми приїхали сюди, в Мадісон, і почали шукати способи зробити себе корисними для суспільства, — сказала Катерина Темченко. — І тоді виникла ідея відкрити цей бар».

За словами українки, американці виявилися дуже доброзичливими та гостинними людьми й багато допомагали. Touch of Ukraine стане сімейним рестораном і об’єднає кухні двох країн.

«Звичайно, ми подаватимемо традиційні американські страви, як-от гамбургер і курячий сендвіч, але ми додамо до нього частинку українського, наприклад, курячий сендвіч, куряча грудка буде в нашому традиційному українському паніруванні, ну і таке інше», — сказала Темченко, додавши, що це буде суміш українського та американського.

«Борщ, він тече в наших українських венах, ми виросли на ньому, — пояснила засновниця закладу. — Я люблю вареники, це наші національні вареники з різною начинкою, а також фарширований перець і солянку».

Ресторан Touch of Ukraine відкриється 13 липня. Його можна знайти в будівлі Carbon at Union Corners у Мадісоні (2418 Winnebago Street).

Заклад в планах буде розширюватися, оголошення про роботу можна знайти в Фейсбук, тому охочих спробувати себе власниця та менеджери запрошують до контакту.


Основна світлина: Скріншот відео / Ресторан української кухні в США

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *