Последние новости
Американець зірвав найбільший джекпот в історії лотереї. Власник нечуваної суми поки невідомий

Представник американської лотереї Powerball Каролін Беккер оголосила, що після розіграшу у понеділок, 7 листопада, в одному з квитків збіглися всі цифри. Таким чином, поки невідомий володар щасливого білета зірвав найбільший джекпот в історії — його розмір склав 2,04 мільярда доларів.

Про це повідомляє телеканал CNN. За даними Powerball, шанси на виграш джекпоту у розіграші становили один до 292,2 мільйона.

Переможцю (або групі людей) потрібно буде вибрати, як забрати виграні гроші: або одноразовим платежем, який становитиме 997,6 мільйона доларів після сплати податків, або отриманням повної суми у вигляді ануїтету (щорічної виплати), що перераховується протягом 29 років. Як показує практика, зазвичай переможці обирають варіант одноразового платежу.

Про те, хто саме купив лотерейний білет, що переміг, поки не повідомляється. Відомо лише, що його придбали у Каліфорнії, біля Альтадени, неподалік Лос-Анджелеса.

Асоціація Powerball опублікувала виграшні номери: 10, 33, 41, 47, 56, а Powerball — 10.

До 2 мільярдів доларів призовий фонд зріс після того, як за 40 розіграшів із серпня 2022 року ніхто не зміг вгадати цифри. Минулий рекорд був поставлений у 2016 році, коли розігрувалося 1,586 мільярда доларів. Тоді призовий фонд поділили між собою три щасливчики.

Наприкінці жовтня житель Китаю виграв у національну лотерею 30 мільйонів доларів і не став розповідати дружині та дитині про те, що вони раптово стали мільйонерами. Чоловік приховав від рідних свій виграш, оскільки переконаний, що через великі гроші вони стануть лінивими та зарозумілими.

Читайте також:

315 мільйонів від диявола: що сталося з володарем найбільшого грошового виграшу США

Американець виграв у лотерею мільйон доларів. Виграшний квиток подарував друг

Американець виграв у лотерею понад мільярд доларів

У США пенсіонер, який вже виграв понад $ 6 млн на футбольній ставці, знову ризикує


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Американець зірвав найбільший джекпот в історії лотереї. Власник нечуваної суми поки невідомий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *