Американський есмінець збив безпілотник над Червоним морем

Американський есмінець збив безпілотник над Червоним морем. Літальний апарат був запущений з території, яка перебуває під контролем повстанців хуті.

Згідно з повідомленням Центрального командування США вночі на четвер, збиття сталося відповідно до сигналу, отриманого у середу від танкера, що рухався під прапором Маршаллових Островів у південній частині Червоного моря. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на Центральне командування збройних сил США.

Есмінець ВМС США «Мейсон» перехопив безпілотник, запущений з районів, які контролюються хуті, після того, як ця група атакувала комерційне судно Ardmore Encounter, як було оголошено в соціальних мережах Центрального командування.

З районів Ємену, які перебувають під контролем хуті, було випущено дві ракети, які не потрапили в судно, і Ardmore Encounter зміг продовжити свій шлях без подальших інцидентів, уточнило Центральне командування.

Згідно з заявою командування, не надходило інформації про пошкодження судна чи постраждалих членів екіпажу.

Читати також:

F-16 зазнав аварії в Жовтому морі неподалік Південної Кореї

Байден дав добро. США вступають у війну на боці Ізраїлю?

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *