Байден зустрівся з дружиною Навального та пообіцяв нові санкції проти Путіна

Президент США Джо Байден провів зустріч з дружиною та донькою російського опозиціонера Олексія Навального Юлією та Дашею, щоб висловити співчуття у зв’язку з його смертю. Після зустрічі Байден пообіцяв запровадити нові санкції проти президента Росії Володимира Путіна, якого він та інші західні лідери вважають відповідальним за смерть Навального.

Хронологія подій

16 лютого Російська Федеральна служба виконання покарань повідомила про раптову смерть Олексія Навального в колонії суворого режиму. Його дружина Юлія того ж дня на Мюнхенській конференції із безпеки звинуватила Путіна та його оточення у вбивстві чоловіка та закликала притягнути їх до відповідальності.

Президент України Володимир Зеленський та президент США Джо Байден також поклали провину за загибель Навального на Путіна.

Зустріч у Білому домі

23 лютого відбулася зустріч Байдена з вдовою Олексія Навального Юлією та їхньою донькою Дашею у Білому домі. Президент США висловив глибоке співчуття родині та наголосив, що пам’ять про мужність Навального житиме в його дружині, доньці та незліченній кількості людей в Росії, які борються за демократію.

Після зустрічі Байден зазначив, що Юлія Навальна має намір продовжувати справу чоловіка.

Санкції проти Путіна

Також президент США пообіцяв оголосити 24 лютого про введення нового пакету персональних санкцій проти Володимира Путіна як особи, відповідальної за смерть Олексія Навального.

Раніше США та ЄС неодноразово запроваджували санкції проти наближених до Путіна бізнесменів та чиновників через порушення прав людини та анексію Криму. Проте прямі санкції проти самого Путіна ще ніколи не оголошувались.

Отже, смерть Олексія Навального спричинила новий виток протистояння Заходу з режимом Путіна. Його наслідком стане посилення міжнародної ізоляції Росії та економічного тиску на російську владу з боку США та їхніх союзників.

Джерело: CNN, Facebook

Читати також:

Американські медіа коментують звістку про смерть Навального

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *