Boeing звільнив керівника програми 737 Max

Американський авіагігант Boeing ухвалив рішення звільнити керівника програми виробництва літаків 737 Max Еда Кларка. Цей крок пов’язаний із тиском на компанію щодо гарантування безпеки лайнерів після низки аварій.

Зокрема, на початку січня 2024 року сталася аварія літака Boeing 737 MAX 9 авіакомпанії Alaska Airlines. Хоча причини катастрофи досі з’ясовуються, ця подія викликала хвилю критики Boeing та вимог посилити контроль за якістю літаків.Деталь, втрачена літаком, внаслідок інциденту в січні 2024 року

У відповідь в авіабудівному гіганті вирішили продемонструвати, що безпека пасажирів для них на першому місці. Одним з перших кроків стало звільнення Еда Кларка — топменеджера з 18-річним стажем роботи у Boeing, який очолював програму Boeing 737 Max з 2021 року.

Як зазначив голова підрозділу комерційних літаків Boeing Стен Діл, ці кадрові зміни показують, що компанія приділяє підвищену увагу забезпеченню відповідності своєї продукції найвищим стандартам безпеки.

Крім того, у концерні створили нову посаду старшого віцепрезидента з якості у підрозділі комерційних літаків. Її обійняла Елізабет Лунд — фахівець з авіаційної галузі.

Отже, звільнення топменеджерів та реорганізація структури Boeing свідчать про серйозність намірів компанії усунути недоліки контролю якості та посилити безпеку своїх літаків, зокрема Boeing 737 Max, які неодноразово потрапляли в аварії останніми роками. Час покаже, наскільки ефективними виявляться ці заходи.

Джерело: CNBC

Читати також:

Авіакомпанія Alaska Airlines відновила польоти літаків Boeing 737 MAX 9

Вчитель з Портленда знайшов у себе у дворі загублену панель літака Alaska Airlines

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *