Будинок у Вірджинії вибухнув під час спроби поліції провести обшук

Підозрюваний, чий будинок в Арлінгтоні поліція намагалася обшукати, зробив кілька пострілів з сигнального пістолета всередині, повідомили представники поліції.

Подія сталася після 8 години вечора в районі з номером 800 по вулиці Норт-Берлінгтон, як повідомили з Arlington County Police Department. Зазначено, що пожежники вже прийнялися гасити полум’я, і людям радять утриматися від відвідування цього району, що є частиною густонаселеного передмістя з парками, ресторанами та школами. Про подію повідомляє The New York Times.

Поліція була викликана до будинку близько 16:45 після повідомлень про постріли. Встановлено, що мешканець випустив сигнальну ракету, сказала речник поліції округу Арлінгтон, Ешлі Саведж. Офіцери отримали ордер на обшук, але ще не ввійшли до будинку, коли мешканець здійснив ще кілька пострілів, і тоді стався вибух, додала пані Саведж.

«На цей момент ми не маємо доступу до будинку, тому немає інформації про статус підозрюваного», — заявила речниця. Вважається, що чоловік знаходився у будинку на момент вибуху. Розслідування події триває.

Офіцери повідомили про незначні травми, але на щастя госпіталізація не знадобилася нікому.

На одному з відео, розміщених в соціальних мережах, видно автомобіль із миготливим синім світлом, який під’їжджає до будинку, коли раптово лунає вибух і у будинку руйнується дах. Протягом кількох секунд будівля валиться на землю і загоряється, підіймаючи у повітря уламки та вмикаючи сусідську автосигналізацію.

Відео інциденту, пост з мережі X

На 22:30 пожежники продовжують боротьбу з полум’ям, і масштаб збитків поки невідомий, повідомив Нейт Хайнер, речник пожежної служби округу Арлінгтон.

Представник регіону, демократ Дон Бейєр, висловив своє враження щодо ситуації, зауваживши, що він слідкує за розвитком подій. «Це дуже лякаюче, і щиро дякую всім працівникам поліції, які працюють на забезпечення безпеки області», — сказав він.

Читати також:

Вибух на мосту через Ніагарський водоспад: ФБР не розцінюють НП як теракт (+Відео)

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *