Поліція округу Колумбія закликає носити у куртках маячки на випадок крадіжки

Поліція округу Колумбія пропонує мешканям столиці США носити в кишені курток маячки AirTag, щоб можна було знайти куртку у разі її крадіжки, — повідомив телеканал Fox5.

Йдеться, зокрема, про власників дорогих пуховиків та курток фірми Canada Goose, які можуть коштувати понад $1500.

Аксесуар став рекомендацією поліції, оскільки він також допомагає їм знаходити вкрадені речі та злодіїв.

«Я бачив, як люди використовували маячки у наборах інструментів та валізах,— розповів телеканалу Fox5 офіцер поліції Сільван Алтієрі. — Я думаю, що це найкраще, що можна зробити на випадок крадіжки, бо це добрий спосіб відстежити злодія».

За даними телеканалу, у другій половині листопада відбулася серія пограбувань, пов’язаних із брендом Canada Goose, і щонайменше в одному випадку злодії були озброєні. Причому куртки не лише крадуть із гардеробів — їх знімають із власників прямо на вулицях міста, погрожуючи життю та здоров’ю останніх.

Грабіжники дісталися навіть шафок в університетах Джорджа Вашингтона і Джорджтаунського університету, де дорогі куртки пропадали просто з шафок.

AirTag у куртках Canada Goose можна помістити в одну з внутрішніх кишень, до якої важко дістатися.Компанія Canada Goose, заснована в 1957 році, з самого початку спеціалізується на виробництві одягу для сильних морозів (-30⁰С і нижче). Але останніми роками куртки в США увійшли в моду і стали символом статусу. У результаті підвищеного попиту куртки зросли в ціні, а флагманська модель компанії, Expedition, продається майже за 1500 доларів США.


AirTags від Apple допомогли незліченній кількості користувачів знаходити свої речі з моменту свого виходу на ринок. У листопаді мер округу Колумбія Мюріел Боузер запустила програму, яка пропонує AirTags мешканцям районів, схильних до крадіжок автомобілів, використовуючи технологію Find My від Apple, щоб допомогти знайти викрадені автомобілі.

Попри те, що це слушна ідея, завжди важливо пам’ятати, що не варто самостійно відстежувати злодіїв та намагатися отримати вкрадені речі самостійно. Натомість власникам AirTag рекомендується надавати інформацію про AirTag місцевим правоохоронним органам у разі крадіжки.


Читати також:

У Вашингтоні мешканцям роздадуть електронні маячки через сплеск автовикрадень

Американець за допомогою «смарт-таблетки» знайшов злодія та влаштував йому вендетуСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *