Потенційний конкурент Трампа планує вивести США з НАТО

Один із претендентів на кандидатуру президента від Республіканської партії, Вівек Рамасвамі, заявив, що в разі перемоги на виборах виведе Сполучені Штати з НАТО. Він вважає, що «експансія НАТО збільшила ризик великого конфлікту з Росією».

Про це 6 січня повідомило видання Politico з посиланням на власні джерела.

У жовтні минулого року Рамасвамі казав, що «ідея виходу США з НАТО розумна, але він її не підтримує». Проте наодинці Рамасвамі вважає, що «давно настав час вивести США з НАТО» і не раз це казав.

Відповідаючи на запитання про ці непублічні коментарі, речниця його кампанії Тріша Маклафлін ухилилася від прямих коментарів щодо позиції Рамасвамі до Альянсу, але й не спростувала його слів.

«Рамасвамі стурбований тим, що більшість союзників не виконують зобов’язань щодо оборонних інвестицій… Він також вважає, що експансія НАТО після холодної війни невиправдано збільшила ризик конфлікту з Росією», – пояснила позицію Рамасвамі Тріша Маклафлін.

Вівек Рамасвамі не єдиний республіканець, хто скептично ставиться до НАТО. Фаворит від республіканської партії — Дональд Трамп, під час свого президентства розглядав можливість виходу США з Альянсу і, можливо, спробує це ініціювати, якщо переможе знову.

Читати також:

Президенти США відтепер не зможуть самостійно вивести країну з Нато: рішення конгресу

Трамп не зможе балотуватися в Колорадо на пост президента через порушення 14-го Амеднаменту

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *