Кемерон Діаз у 51 рік народила сина

Голлівудська акторка Кемерон Діаз та її чоловік, музикант Бенджі Медден, оголосили про поповнення в родині — у них народився син, на ім’я Кардинал Медден. Зірки поділилися радісною новиною в Instagram, зазначивши, що відчувають «благословення і вдячність».

«Він чудовий, і ми такі щасливі, що він з’явився! Задля безпеки та приватності дитини ми не публікуватимемо жодних фото», — йдеться у підписі до допису з ілюстрацією «Малюк нашепотів мені».

Діаз і Медден також використовували Instagram у 2020 році, щоб повідомити про народження доньки Радікс. Тоді вони пояснили, що не планують ділитися подальшими фото та деталями, захищаючи приватність сім’ї.

У 2022 році акторка розповіла CBS News, що зробила «паузу» в акторській кар’єрі, аби зосередитись на інших проєктах, але передусім — насолодитися материнством. За її словами, материнство «безумовно» змінило її, і їй подобається спостерігати, як донька відкриває для себе нові речі, які колись були новими і для неї самої.

«Кожна мати переживає такі моменти, коли дивишся на дитину, яка робить щось вперше, і згадуєш, як сама це робила вперше. Це справді круто», — ділилася Діаз.

51-річна акторка, відома за ролями у стрічках «Щось є в Мері», «Ангели Чарлі» та інших, одружилася з Медденом, учасником гурту Good Charlotte, у 2015 році.

Представники Діаз і Меддена поки що не коментували новину про народження сина.

Джерело: CBS News

Читати також:

Візит Джолі в Україну: пішки в кафе, потім бігом у бомбосховище

Предпросмотр в новой вкладке

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *