Кількість американців, які вважають зовнішню політику пріоритетом для уряду, зросла вдвічі

Опитування показало, що кількість американців, які вважають зовнішню політику пріоритетом для уряду, зросла вдвічі. Занепокоєння також збільшилась стосовно проблем імміграції.

В контексті конфліктів у інших країнах збільшилося число американців, які вбачають, що зовнішня політика має бути одним із пріоритетів уряду США у 2024 році.

Дослідження, проведене в грудні Центром дослідження громадської політики Associated Press-NORC, свідчить, що міжнародні питання та імміграція стають все більш важливими для громадськості.

Приблизно 25% опитаних відзначили зовнішню політику в відкритому питанні, де слід було вказати до п’яти тем, над якими уряд має працювати у наступному році.

Це приблизно вдвічі більше, ніж кількість осіб, які відзначили зовнішню політику в аналогічному опитуванні AP-NORC півтора року тому.

Економічні труднощі й надалі затьмарюють всі інші питання, але нове опитування вказує на зростаюче занепокоєння щодо участі США в міжнародних справах. Таке думку висловили 20% опитаних, що є значним зростанням порівняно з 5% рік тому.

Опитування також показало, що конфлікт між Ізраїлем і ХАМАСом підсилює тривогу громадськості. Це питання згадали 5% опитаних, в той час, як рік тому про нього практично не згадували.

Чотири відсотки дорослих американців вказали на конфлікт між Росією та Україною як одну з тем, на яку уряд США повинен зосередити свою увагу у наступному році. Це приблизно та ж сама кількість (6%), які вказали на це наприкінці 2022 року.

Для респондентів обох політичних партій зовнішня політика стала важливою. Її відзначили близько 46% республіканців, що порівняно з 23% рік тому. Серед демократів ці цифри становлять 34% і 16%, відповідно.

Імміграція також викликає зростаюче двохпартійне занепокоєння.

Підсумкове опитування показало, що тривога стосовно імміграції зросла з 27% рік тому до 35% зараз.

Більш ніж половина республіканців, а саме 55%, вважають, що уряд повинен сфокусуватися на питанні імміграції у 2024 році. Таку думку поділяє 22% демократів. У грудні 2022 року ці цифри становили 45% і 14%, відповідно.

Джанет Брюер, яка прожила все своє життя в Сан-Дієго, розташованому поруч із кордоном, стверджує, що ситуація на кордоні за останні роки погіршилась.

Тревіс Браун, 32-річний оператор навантажувача з Лас-Вегаса, вважає, що США приділяють занадто багато уваги наданню допомоги закордонним союзникам.

«Мене турбує стан інших країн, дійсно мене турбує», — сказав він. «Але коли ти сидиш тут і думаєш, що я тільки що відправив 50 мільйонів доларів Ізраїлю, а потім виходиш на вулицю і бачиш, що половина твого району в занепаді… Потрібно піклуватися про свій дім».

Джерело: Voice of America

Читати також:

Понад 90% американців скорочують витрати на фоні інфляції та менше донатять — опитування

Опитування: які штати лідирують за кількістю дорожньо-транспортних пригод

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *