Последние новости
Опитування: які штати лідирують за кількістю дорожньо-транспортних пригод

Нове дослідження показало, що Аризона лідирує за кількістю водіїв, що небезпечно їздять. Цю оцінку було проведено Forbes Advisor, що опитали 10 000 водіїв зі стажем.

Опитування провела дослідницька компанія OnePoll для Forbes Advisor.

В OnePoll опитали 10 000 ліцензованих водіїв старше 18 років, які володіли принаймні одним автомобілем, та порівняли отримані дані по всіх 50 штатах. Респондентів запитували про те, як їх виганяли з дороги, блокували в зміні смуги руху, навмисно підрізали, кричали, ображали чи погрожували.

Спираючись на дев’ять метрик, Forbes Advisor, серед іншого, з’ясували наступне:


Аризона в топі штатів із найагресивнішими водіями. Понад 80% водіїв в Аризоні кричали, ображали, лаяли або погрожували іншим водіям, а 31,5% водіїв в Аризоні повідомили, що інший водій виходив до їхнього автомобіля, щоб кричати або битися з ними.

До 10 штатів із найбільшою конфронтацією входять:

  • Аризона
  • Род-Айленд
  • Західна Вірджинія
  • Вірджинія
  • Оклахома
  • Алабама
  • Коннектикут
  • Іллінойс
  • Техас
  • Огайо


У Делавері найввічливіші водії у країні. Після нього слідують Айдахо, Вайомінг, Вашингтон та Нью-Мексико;

Найчастіше агресивні водії зустрічаються на вулицях міст (29.18%), на автострадах або шосе (26,59%) та на стоянках (14.9%).

Де найчастіше виникає дорожньо-транспортна пригода?


Автомагістралі або шосе: 26,59%
Стоянки: 14,9%
Перехрестя: 12,36%
Сільські дороги: 6,99%

Також Forbes Advisor провели дослідження та з’ясували, чому водії перебувають у стресі на дорогах. Основною причиною став підвищений трафік (39,35%); внаслідок чого найчастіше виникає запізнення (33,89%); почуття гніву (32,49%) та втоми (26,86%).

Експерти повязують рівень IQ водія та виникнення ДТП

Як показує практика, чим розумніший водій, тим менше в нього шансів потрапити або стати винуватцем ДТП.

Середній IQ по країнах у 2022 році (опубліковано у 2023 році).
Ось середній IQ за країнами за 2022 рік. Цей результат базується на 1 565 983 результатах з усього світу, які проходили тест у 2022 році. Країни, виділені сірим кольором на карті нижче, проігноровано, оскільки не було достатньо даних для включення їх.

Цікаво відзначити, що лише 33 із 125 країн у цьому дослідженні мають середній показник IQ вище 99. Це в основному завдяки Китаю, який із середнім балом 106,59 і дуже великою кількістю населення врівноважує загальний середній бал на рівні 100.

Середній IQ, здається, загалом вищий у Східній Азії. Близький до середнього в Європі, Західній Азії, Океанії, Північній Америці та Північній Африці. І нижче середнього в Центральній і Південній Африці та Латинській Америці.

Рейтинг країн у 2022 році за середнім IQ:

Джерело: https://rankingroyals.com/Читати також:

На початку 2022 року смертність внаслідок ДТП у США досягла максимуму за 20 років

Залізничні катастрофи у США: причини частих аварій поїздівСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Опитування: які штати лідирують за кількістю дорожньо-транспортних пригод

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *