Компанія Маска імплантувала чип у головний мозок людини

Американський підприємець, мільярдер та винахідник Ілон Маск за допомогою власної соціальної мережі X повідомив світ про сенсаційну новину.

Його компанія Нейралінк, що спеціалізується на розробці нейротехнологій, успішно вживила мініатюрний чип прямо в мозок пацієнта.

Ця подія стала результатом багаторічної кропіткої роботи колективу Нейралінку. Компанію Маска цікавило питання взаємодії людського мозку з комп’ютером. Для цього й було створено спеціальний чип, котрий має зчитувати й розпізнавати нервові імпульси та передавати отриману інформацію на зовнішній пристрій.

За словами мільярдера, перші результати випробувань обнадійливі. Чип демонструє непогану здатність уловлювати сигнали головного мозку людини. Це наближає колектив Нейралінку до довгоочікуваного прориву, який дозволить людям керувати гаджетами та пристроями силою думки.

Ілон Маск особисто сподівається, що в майбутньому такі імплантовані чипи допоможуть людям із паралічем та інвалідністю повернути здатність повноцінно рухатися та спілкуватися з оточенням. Його компанія отримала дозвіл медичного регулятора США на випробування чипа під назвою «Телепатія» на людях.

Тож наразі розпочався багаторічний масштабний експеримент із залученням добровольців, результати якого покажуть, чи вдасться Нейралінку досягти справді революційного прориву в області нейронних технологій. Адже Маск славиться сміливими амбіційними проєктами, які часто здаються фантастичними, проте втілюються в реальність.

Читати також:

Ілон Маск збирається чипувати людей, випробування розпочнуться за пів року

Ілон Маск запустив чат-бот із почуттям гумору

Світлина згенерована за допомогою штучного інтелекту

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *