Лідер Китаю Сі Цзіньпін звернувся до американського президента Джо Байдена

Сі Цзіньпін, голова Комуністичної партії Китаю, повідомив свого американського колегу Джо Байдена, що їхні країни мають прагнути до «мирного співіснування», в період коли дві найбільші економіки світу намагаються стабілізувати напружені відносини.

У листі, присвяченому встановленню дипломатичних зв’язків між Китаєм і США у січні 1979 року, Сі зазначив, що за останні 45 років відносини між обома країнами пройшли через труднощі, але продовжують розвиватися. Він підкреслив, що ці відносини призвели до поліпшення добробуту людей обох націй і сприяли світовому миру, стабільності та процвітанню.

Сі також додав, що після зустрічі з Байденом у Сан-Франциско минулого року відносини між країнами стали більш стабільними, призвівши до невеликих дипломатичних успіхів. Однак загальні відносини залишаються невпевненими через ключові розбіжності щодо близьких стосунків Китаю з Росією, питань Тайваню та торговельних обмежень, які встановили Сполучені Штати Америки.

Джо Байден вислав Сі поздоровлення з нагоди 45-річчя, визнавши, що відносини між обома країнами сприяли процвітанню і створили можливості для обох націй та решти світу.

Джерело: Bloomberg.

Читати також:

Міністерство оборони США підбило підсумки року в Індо-Тихоокеанському регіоні.

The Guardian: Китай випереджає США у технологічних перегонах

Відновилося пряме авіасполучення між китайським містом Вухань та американським Сан-Франциско

Світлина: Brendan Smialowski/Getty Images

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *