Соціальна мережа X може зазнати банкрутства в 2024 році, — прогнозує Financial Times

Соціальна мережа X може оголосити про банкрутство у 2024 році, залишаючись під тиском внаслідок антисемітських скандалів і поширення ненависті та дезінформації. Кілька компаній раніше припинили рекламні кампанії на платформі X (раніше відомій як Twitter) через зазначені вище проблеми.

Financial Times передбачає можливе банкрутство соцмережі X у 2024 році, спираючись на гостре падіння рекламного обсягу та невдалі спроби здобуття нових джерел доходу. Газета також наголошує на можливості того, що Ілон Маск, власник компанії, може використовувати цю ситуацію для мотивації співробітників, але зауважує, що цього разу існує велика ймовірність банкрутства. Ілон Маск часто використовував попередження про банкрутство: він робив це у своїх компаніях: у Tesla та в SpaceX.

У своїх публічних заявах проти рекламодавців Маск може виявитися безрозсудним, переконаним, що він зможе вийти із ситуації, навіть через банкрутство, і залишатися на вершині. Очікується, що боротьба за контролем над банкрутством X стане цікавим продовженням драматичного придбання Twitter.

Варто відзначити, що з покупкою соцмережі Twitter Ілоном Маском загострилася проблема модерації контенту, призводячи до збільшення публікацій із мовою ненависті та дезінформацією. Це призвело до втрати рекламодавців. Серед компаній, які припинили купувати рекламу у соціальній мережі, є Apple, Disney, Comcast, Lionsgate і Paramount Global. Прииною послужили зокрема, пов’язані з Маском антисемітські скандали і обвинувачення на адресу Ілона в створенні атмосфери ворожнечі та дезінформації.

За версією Ілона Маска проти нього була розгорнута масштабна кампанія з дискридитації. На думку мільярдера, Антидефамаційна Ліга чинить тиск на рекламодавців, що і призвело до падіння доходів його соцмережі.

Читати також:

Ілон Маск запустив чат-бот із почуттям гумору

Twitter платитиме користувачам за контент

Платіжні послуги X планує запустити в середині 2024 року.

Світлина згенерована штучним інтелектом

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *