Літак Boeing загубив деталь під час рейсу з Каліфорнії до Орегону

Після прибуття у п’ятницю до міжнародного аеропорту Рог-Валлі в Медфорді (штат Орегон) під час післяпольотної інспекції у 25-річного Boeing 737-800 виявилася відсутньою зовнішня панель. Про це повідомили авіаційні чиновники.

Рейс United Airlines 433 вилетів із Сан-Франциско о 10:20 ранку і приземлився в Медфорді близько опівдні. Як розповіла директорка аеропорту Ембер Джадд, посадка пройшла без інцидентів, а про зниклу панель стало відомо під час огляду після польоту. Ніхто не постраждав.

В аеропорту на деякий час зупинили операції, щоб перевірити злітно-посадкову смугу та поле на наявність уламків, проте нічого не знайшли. Ембер Джадд припускає, що саме наземна служба United або пілоти під час рутинної передпольотної інспекції виявили відсутність панелі.

Представник United Airlines повідомив, що на борту перебували 139 пасажирів та 6 членів екіпажу. Оскільки під час польоту пошкодження не були помічені, тривоги не оголошували.

«Після паркування літака в терміналі ми виявили, що зовнішня панель відсутня. Ми ретельно оглянемо повітряне судно та виконаємо всі необхідні ремонтні роботи перед тим, як знову допустити його до експлуатації. Також розслідуватимемо, як сталося це пошкодження», — запевнили в United.

Світлина з мережі X

Втрачена панель була на нижній частині літака поруч із шасі в місці з’єднання крила з фюзеляжем. Федеральне авіаційне управління США також має намір розслідувати інцидент.

Цей Boeing 737-824 вперше піднявся в повітря у квітні 1998 року і в грудні того ж року був переданий авіакомпанії Continental. З 2011 року літаком володіє United. Він належить до серії 737-800 — попередника проблемної моделі 737 Max.

В Boeing відповіли посиланням до авіакомпанії з питаннями про експлуатацію їхнього повітряного парку.

Останнім часом трапилося кілька інцидентів із літаками Boeing. У січні під час рейсу Alaska Airlines відірвало панель аварійного люка 737 Max 9, змушуючи екіпаж здійснити екстрену посадку. А на початку березня іншому літаку тієї ж авіакомпанії довелося повернутися до Портленду через задимлення в салоні.

За інформацією ABC News

Читати також:

Рейс з Сан-Франциско здійснює екстрену посадку в Лос-Анджелесі — четвертий інцидент з United Airlines цього тижня

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *