На східне узбережжя США насувається зимовий ураган

Східне узбережжя готується до можливого зимового урагану. Могутня природна стихія з гнівними поривами вітру, що досягають сили шторму, супроводжується проливними дощами та повенями, рухається вздовж східного узбережжя США. Це створює умови для можливого «бомбового циклону», який може призвести до хаосу перед святковим сезоном.

За даними Національної служби погоди, понад 32 мільйони американців знаходяться в зоні штормового попередженням. Метеоролог Берні Рейно від AccuWeather повідомив, що швидкість вітру може сягати від 40 до 70 миль на годину на узбережжі, з можливими поривами до 85 миль на годину. Пориви вітру від 74 миль на годину і більше вважаються вітром ураганної сили, і циклон, фактично, є зимовим ураганом.


«Є ймовірність завдання шкоди на середньоатлантичному узбережжі, а також узбережжі Нової Англії через швидку інтенсифікацію цієї бурі», зауважив Рейно. «Зона сильного вітру буде тиснути воду з Атлантики до берега, при цьому доповняючи штормові нагони сильними опадами».

Від Північної Кароліни до Мейна прогнозується до 4 дюймів опадів, а деякі місцевості можуть очікувати навіть до 10 дюймів, повідомив AccuWeather. Це може спричинити затоплення доріг, ускладнюючи рух транспорту в неділю ввечері та на початку понеділка.

Буря почалася в Флориді та Джорджії, і вже призвела до відключення електропостачання для 35 000 будинків і підприємств в цих штатах вранці в неділю.

Небезпечні погодні умови можуть тривати на початку наступного тижня, оскільки вітер та хвилі поступово слабшатимуть, зауважила Національна служба погоди. Однак умови повинні покращитися в Флориді в неділю та понеділок.

Щодо подальшого розвитку подій:

Потенційні повені у річках: У річках в штатах Пенсильванія, Нью-Джерсі, Нью-Йорк та більшості Нової Англії може значно піднятися рівень води в понеділок та вівторок, повідомив AccuWeather.

Інтенсивні опади у південних штатах: Деякі райони Пенсильванії, Нью-Джерсі та Делавера можуть очікувати від 2 до 4 дюймів дощу до кінця негоди, повідомила Національна служба погоди.

Буря також зачепила Флориду та Кароліну, що призвело до скасування святкових заходів та затоплення вулиць. Органи місцевої влади попереджають про можливість прибережних затоплень, особливо на південному заході Флориди, де мешканці, ще відновлюючись після урагану Ієн, стикаються з високим рівнем води поблизу своїх домів.

Читати також:

Найпотужніший за 125 років ураган дістався Флориди (+ВІДЕО)

Число смертельних жертв урагану «Ієн» у США перевищило 100 осіб

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *