Колишня працівниця Facebook привласнила 4 млн доларів компанії на «красиве життя»

Колишня працівниця, що займалася стратегією різноманіття у Facebook визнала свою вину в крадіжці понад 4 мільйонів доларів у компанії. За словами федеральних прокурорів, Барбара Фурлоу-Смайлс, яка очолювала чисельні програми різноманіття, рівності та інклюзії в Facebook з 2017 по середину 2021 року, привласнювала гроші «для фінансування розкішного способу життя» в Каліфорнії та Джорджії.

Фурлоу-Смайлс вкрала гроші «через витончену схему», включаючи обманні постачальницькі відносини, фіктивні витрати та готівкові відкати, повідомило Управління прокурора США в Атланті. Meta, материнська компанія Facebook, співпрацювала з розслідуванням. Про це повідомляє U.S. Attorney’s Office, Northern District of Georgia.

Барбара Фурлоу-Смайлс, яка не була найвищим виконавчим директором з питань різноманіття, рівності та інклюзії у Facebook, визнала свою вину у шахрайстві. Вона вкрала гроші через «пропрацьовану схему, включаючи фальшивих постачальників, фіктивні витрати та готівкові відкати», заявило Управління прокурора США в Атланті.

Барбара Фурлоу-Смайлс

Прокурори стверджують, що Фурлоу-Смайлс змусила Meta виплачувати гроші людям за товари та послуги, які фактично надавалися компанії, а потім ці особи сплачували їй відкати. Серед цих осіб були друзі, родичі, колишні стажисти з попередньої роботи, няні та доглядачі за дітьми, перукарка та її університетський репетитор.

Фурлоу-Смайлс також використовувала рахунки PayPal, Venmo та Cash App, пов’язані зі своїми кредитними картками Facebook, для оплати товарів і послуг зазначеним особам. Зараз вона свободі під заставу в 5000 доларів і має бути засуджена 19 березня. Meta заявила, що співпрацює з правоохоронними органами у цій справі. Адвокат Фурлоу-Смайлс не відповів на запитання щодо коментарів.

Читати також:

Цукерберг звільнить тисячі співробітників Facebook

Чому Марк Цукерберг залишив ТОП-10 найбагатших американців

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *