Последние новости
Окремо усиновлені діти в родині зі США випадково дізналися, що вони рідні брат та сестра

Усиновлені брат та сестра — Френк (22 роки), та Вікторія (19 років) нещодавно виявили, що вони генетично пов’язані між собою.

На початку 2000-х брат та сестра Статен-Айленда були усиновлені окремо подружньою парою Анжелою та Деннісом. На подив, вони виявили, що є біологічними рідними братом і сестрою за допомогою ДНК-тесту на сайті Ancestry.com.

Френк розповів ЗМІ: «Нас обох знайшли розлученими на півтора року, і ми опинилися в одній родині».

Їхня названа мати Анджела пояснює, що їх обох покинули, коли вони були новонародженими. «Вони не знали, що їх покинули, тому що ми не використовуємо слово «кинутий» у нашому лексиконі», — сказала вона.

Брат та сестра вирішили спробувати тест Ancestry.com через бажання дізнатися більше про те, звідки вони прийшли. Мати купила кожному з них ДНК-тест і, подарувавши набір, Вікі отримала несподіваний лист.

«Я отримала збіг з моїм братом, який став моїм рідним братом, моїм біологічним братом», — сказала Вікі, назвавши цей момент «божевільним» і несподіваним.

Френк був першим, кого усиновила пара, яка також має свого біологічного сина, після того, як його залишили на сходах дитячого садка Статен-Айленда у 2002 році. Тим часом Вікторія була знайдена у 2004 році в туалеті на першому поверсі Медичного центру Університету Річмонда, на цей момент їй було всього чотири-п’ять днів від народження. Медсестра і технік-кардіолог, на ім’я Клаудія Біддл знайшла її поруч із сумкою з підгузками — сповитою та абсолютно чистою.

«Я відкрив кабінку, вона була поряд з унітазом», — сказала Біддл. «Я просто взяв її та побіг до клініки».

Відвівши новонароджену до педіатра, Біддл відвідувала дитину між змінами, щоб годувати та доглядати її, поки її нарешті не вдочерили. У вівторок (15 серпня) Вікі вперше зустрілася із Клаудією Біддл. Медсестра показала дівчині, де вона її знайшла: те, що колись було ванною понад десять років тому перетворилося на електричну шафу.

Говорячи про досвід, Вікі сказала ЗМІ: «Прогулянка тут була емоційною і трохи заплутаною, але було приємно знати, що Клаудія була такою чудовою жінкою і так дбала про мене». Вікі знала, що її всиновили, але не знала про свою історію.

«Все своє життя я знала Клаудію як найкращу подругу моєї мами», — пояснила вона.

Френк і Вікі зараз працюють із Фондом Медичного центру Університету Річмонда, де створили стипендіальний фонд. На їхньому вебсайті охочі можуть зробити свій внесок у фонд.

Коли його запитали про мету створення стипендіального фонду, Френк відповів: «Хоча ця історія про мене та мою сестру, я хочу показати всім свою родину, всіх, хто мене оточує, хто створив таке прекрасне життя для мене та моєї сестри».Читати також:

Багатодітне подружжя зі США випадково дізналося, що вони брат і сестра (+ВІДЕО)

Ще одна довгожителька зі США назвала секрет свого довголіття

Марія і Том Вейди: історія кохання 65-річної українки та 72-річного американця

82-річна американка закінчила університет (+Відео)

Довгожителька із США розкрила секрет свого довголіття 

Американка вийшла заміж за рожевий колір (+Фото)

Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Окремо усиновлені діти в родині зі США випадково дізналися, що вони рідні брат та сестра

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *