Последние новости
COVID повернувся: випадки коронавірусу  зростають у Колорадо, нові мутації виявили у Мічигані

Чиновники охорони здоров’я Колорадо стежать за статистикою поширення COVID, оскільки кількість серйозних випадків захворювання зростає по всій країні з другої половини серпня.

Цього місяця в США спостерігали сплеск госпіталізацій через COVID.

Поточні госпіталізації у Колорадо становлять у середньому близько 70 осіб у порівнянні з 63 госпіталізаціями на тиждень у липні.

«Я думав, що все закінчено», — сказав оператор CBS News Colorado Дейл Атчісон. Він пережив пандемію, доки минулого тижня не отримав позитивного результату на COVID. «У мене не було лихоманки до другого дня, а потім різко піднялася температура і розболілася голова», — сказав він.

Показники позитивних результатів тестів збільшилися в усій країні, до речі зараз минає четверте літо з цим вірусом.

«Останнім часом ми спостерігаємо сплеск випадків зараження на COVID не тільки в соціумі, а й у лікарнях», — сказала CBS News Colorado доктор Джая Кумар, головний лікар Шведського медичного центру в Енглвуді. Але, додає вона, оскільки вакциновано багато людей, лікарі краще підготовлені до боротьби з COVID, ніж раніше.

«Випадки COVID-19 збільшуються з кінця червня, приблизно 107 випадків реєструється на день (станом на 12 серпня)», — сказав представник Департаменту охорони здоров’я та навколишнього середовища штату Колорадо.

«Рівень госпіталізації залишався відносно низьким протягом усього літа. Проте у серпні стався невеликий сплеск. У Колорадо спостерігається зростання захворюваності на COVID-19, як і в країні в цілому, про що свідчать наші дані про госпіталізацію та відсоток позитивних результатів».

Незабаром в США очікується довіз в лікарні нового бустера для щеплення від останніх варіантів коронавірусу. «Новий бустер буде запущений наприкінці вересня або на початку жовтня», — сказала Кумар.

Наразі немає заклику до повернення до масок, за винятком тих, хто перебуває у групі високого ризику. Вірус може легко передатися оточенню через високу заразність. За словами лікарів, при ознаках нездужання слід використовувати вдома одноразові набори для тестування на COVID.


Перший випадок мутації варіанта COVID у США виявили у Мічигані


Центри США з контролю та профілактики захворювань відстежують новий штам COVID-19 після того, як цього тижня у Мічигані було виявлено перший випадок захворювання у США.

За даними Міністерства охорони здоров’я та соціальних служб Мічигану, у всьому світі було виявлено сім випадків штаму BA.2.86, що сильно мутував, у тому числі один в окрузі Вашенгтон. Пацієнт з варіантом BA.2.86 — людина похилого віку з легкими симптомами.

«На підставі наявних даних поки невідомо, які ризики цей підвид може представляти для здоров’я населенню, крім того, що було помічені й інші штами, які зараз додатково вивчаються», — йдеться в заяві Челсі Уот, представника Державного департаменту штату Мічиган з охорони здоров’я.

Уот каже, що чиновники охорони здоров’я штату працюють у CDC, щоб зібрати більше інформації про новий штам.

ВООЗ класифікувала штам BA.2.86 як «контрольований варіант» у четвер, 17 серпня, «через велику кількість мутацій, які він несе». Випадки зараження окрім США були виявлені в Ізраїлі, Данії та Великій Британії цього тижня.

Агентства охорони здоров’я продовжують вивчати випадки та тестувати наявні зразки, щоб зрозуміти поширення COVID-19 серед населення.

Експерти в галузі охорони здоров’я кажуть, що мутації BA.2.86 аналогічні мутаціям Omicron, який минулої осені став домінуючим штамом. Але Джессі Блюм, вірусолог з Онкологічного центру Фреда Хатчінсона твердить, коли «мутований новий варіант» почне циркулювати світом, «ми будемо в кращому становищі, ніж у 2020 і 2021 роках, враховуючи, що зараз у більшості людей є певний імунітет від SARS-CoV-2».

Нещодавно зареєстровані випадки COVID-19 зростають у Мічигані. У середньому на день на 100 000 осіб припадало 1,5 госпіталізації, що вище, ніж минулого тижня, але значно нижче пікового значення в 40 госпіталізацій. Держава заявила, що захворюваність по всіх штатах зростає від 15 серпня.

Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб Мічигану закликає людей проходити тестування на COVID-19, коли вони почуваються погано. Держава також закликає мешканців дотримуватися особистої гігієни та не заражати свідомо оточуючих.Читати також:


ВООЗ попереджає про поширення нового варіанту омікрон-штаму EG.5 («Еріс»)

В Сполучених Штатах розпочато випробування таблеток від раку

У США вперше схвалили безрецептурні протизаплідні пігулки

У США схвалили новий препарат для лікування хвороби Альцгеймера

Світлини з відкритих джерел


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “COVID повернувся: випадки коронавірусу зростають у Колорадо, нові мутації виявили у Мічигані

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *